Valitsust tahtis just sellist Eestit, pooliku sotsiaalhartaga

Arvamus,
©UU
Just nii hädine ta Eestis ongi – sotsiaalharta keset tühja maad. Pilt on illustratiivne.

“Valitsus ütleb, et Eesti on Euroopa Liidus, ning on “uhke Eesti üle”. Et just sellist Eestit NEMAD tahtsidki. Aga miks nad siis ei ratifitseeri (täielikult – toim.) Euroopa sotsiaalhartat?

Kuni meil ei ole see ratifitseeritud, seni me EI OLE Euroopa Liidus. Ja meil pole mingit kohustust (ega võimekust) vastu võtta proua Merkeli kutsutud külalisi. Las kostitab neid ise. Toompea Eesti võib selleks valmis olla, tegelik Eesti EI ole selleks valmis. Meil pole kellelgi õigust eluasemele ega inimväärsele palgale, kuidas me saame seda võimaldada Merkeli külalistele?

TEGELIK Eesti tahab oma eluhoone enne valmis ehitada kui külalisi kutsuma hakkab. Tegelik Eesti ei taha osaleda kuritegelikus inimkaubanduses ja Euroopa islamiseerimises. Tegelik Eesti ei taha oma pinnale Euroopas juba möllavat kolmandat maailmasõda.

Kõige kummalisem on see, et see Toompea Eesti ju ei hakka nende moslemitega tegelema, tema ainult “võtab nad vastu”, seejärel suunab nad selle rahva hoole alla, kes EI ole valmis neid vastu võtma. Kuidas sellist tegevust hinnata?”

Malle Pärn, rahvuskonservatiivist kolumnist, näitleja ja teoloog

Toimetuselt: sotsiaalministeeriumi kodulehel on kirjas, et “Eesti ratifitseeris sotsiaalharta 2000. aastal, kuid mitte täielikult. Selline praktika on sotsiaalhartaga vastavuses ja tavapärane”. Puudub selgitus, mida Eesti pole võimeline tegema.
Ratifitseerimata on artiklid, mis puudutavad sotsiaalkindlustust ehk rahvapensione, töötuskindlustust ja teisi sotsiaaltoetusi.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused