Valver Kõrgemäe: Aquariuse juhtum näitas, et Euroopa Liit ei soovi inimkaubandusele lõppu teha

Rubriik Arvamus On
- Updated
©AP/Scanpix
Aquarius on Euroopa rahvaste Titanic.

Euroopa Liidu vasakäärmuslik sotsiaalliberaalne impeeriumipoliitika on inimelusid, rahvusi ja kultuure hävitav, kirjutab EKRE Soome ringkonna esimees Valver Kõrgemäe.

Vahemerel vastuvõtvat sadamat otsinud immigrandilaadungiga Aquariuse juhtum on taas näidanud, et mingeid tuntavaid muutusi Euroopa Liidu immigratsioonipoliitikas pole. Uued Uudised vahendavad Valver Kõrgemäe arvamust sellest, kuidas inimlikkust kasutatakse endiselt ära selleks, et üha uusi ja uusi immigrante Euroopasse siiski maha panna.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Alates päevast kui inimkaubitsejate laev Aquarius koos illegaalidega saabus Itaalia territoriaalvetesse ja Itaalia piirivalve keelas sellel randuda oma sadamates, hakkas peavoolumeedia Itaaliat sallimatuses ja vastutustundetuses süüdistama. Globalistide propagandamasin kirjeldab antud sündmust nii, et tegemist olevat põgenike (629 inimest) vedava laevaga. Laeval on palju lapsi ja naisi, kelle hulgas ka mitmed lapseootel. Sellega peavoolumeedia silmakirjalik kirjeldus lõppeb.

Milleks selline kirjeldus vasakliberaalselt propagandalt? Eks ikka seetõttu, et manipuleerida Euroopa rahvaste südametunnistuse ja kaastundega ning et saada jätkuvalt toetust Euroopa Liidu troonisaalis, Brüsselis, kokkuklopsitud kanajalgadel impeeriumipoliitikale, mis kasutab oma eesmärkide saavutamiseks alati ära väetimaid, eakamaid ja nõrgemaid. Terve mõistusega inimene teab, et politsei ja teiste julgeolekuteenistuste olemasolu tõstab elanikkonna turvalisust. Sama kehtib ka riigipiiride kontrolli suhtes, sest see tagab turvalisuse ning vähendab oluliselt igat liiki kuritegevuse levikut. Mis siin salata, isegi Jüri ja Kersti teevad oma majale korraliku ja tugeva aia ümber ning vajadusel lukustavad oma koduuksed kvaliteetsete lukkudega.

Euroopa Liidu vasakäärmuslik sotsiaalliberaalne impeeriumipoliitika keeldub seda seaduspärasust aga tunnistamast ning selle impeeriumipoliitika vasallvalitsused keelduvad taastamast oma riikides piirikontrolli. Sellega nad tegelikult keelduvad takistamast illegaalset massiimmigratsiooni ja sellega kaasaskäivat islamiinvasiooni, kuritegevust ja terrorismi, mille ohvriks on sageli just nimelt väetimad, eakamad ja nõrgemad — sealhulgas tütarlapsed ja naised. Lugedes päevauudiseid, näeme, et see on fakt ja tõde.

Vähesed Euroopa Liidu liikmesriigid, kus riigijuhtideks on Jumala ime läbi terve mõistuse ja moraalse südametunnistusega haritud inimesed, kontrollivad aga oma riigipiire, sest neile on oma rahva ja ka naaberrrahvaste turvalisus ja rahu tähtsamad, kui vasakliberaalse Euroopa Liidu impeeriumipoliitika heakskiitmine. Ja tulemus on see, et nendes riikides on põlisrahval ja nende keskel elavatel teistel rahvastel turvalisem kui Euroopa Liidu liikmesriikides, kus riigipiire ei kontrollita.

Tänane massiimmigratsioon Euroopas toimub meie silme all Euroopa Liidu vasakäärmusliku sotsiaalliberaalse silmakirjaliku impeeriumipoliitika tõttu. See poliitika annab jätkuvalt inimsmugeldajatele signaali, et jätkake oma illegaalset tegevust ja inimeludega kaubitsemist, sest Euroopa Liit – vasakäärmuslastest sotsialistide ja globalistide näol – võtavad neid vastu loosungiga “Welcome to Europe!” ning annavad illegaalidele põlisrahvaste laste, naiste ja eakate arvelt parema elu, kui on neil endil.

Kokkuvõtteks — Vahemerel hukkunud illegaalide ja islamiterrorismi poolt Euroopas mõrvatud inimeste veri on Euroopa Liidu iga vasallvalitsuse kätel, kes keeldusid ja jätkuvalt keelduvad taastamast piirikontrolli, et panna ennetavalt piir inimkaubitsemisele ja sellega kaasaskäivale illegaalsele massiimmigratsioonile ning islamiterrorismile.

Eestis on selleks vasallvalitsuseks vasakäärmuslik sotsiaalliberaalne valitsusliit – Isamaa (endine IRL), SDE ja Keskerakond – koos opositsioonis olevate “vaba-liberaalidega”, kes ei soovi ennetavalt panna piiri inimkaubandusele ja massiimmigratsioonile ning ei soovi toetada neid riike Euroopas, kes juba kontrollivad oma riigipiire. Vasallvalitsuse moodustavad ja neid toetavad erakonnad ei hooli karvavõrdki inimkaubanduse ohvriks langenud inimeste eludest ja tragöödiast, mis neile inimkaubandusega osaks saab. Kui nad hooliksid, oleksid nende tänased sõnad ja teod Euroopa Liidu küünilise impeeriumipoliitika vastu ning Eesti riigipiir oleks kontrolli all.

Lõpetuseks — kui Eesti rahva enamus annab 2019. aasta Riigikogu valimistel, rahvaliikumisele EKRE, mandaadi valitsuse moodustamiseks, siis EKRE teeb teoks selle, mis Eesti rahval jäi tegemata 1934. aastal riigireeturitest Konstantin Pätsi ja tema kamba riigipöörde tõttu. EKRE annab Eesti riigi tagasi Eesti rahvale ja taastab Eesti riigi ja rahva iseseisvuse.”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused