Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Varrak tõi Ungarist… ei, mitte pereväärtused, vaid homopropaganda lastele

-
08.09.2022
Hoopis nii võiks lastele asju selgitada!
© UU

Eesti võiks Ungarist isa, ema ja lastega pere ja rahvuse väärtustamise osas õppust võtta, kuid üks kirjastaja leidis, et sealt võiks hoopis homopropagandat importida.

BNS kirjutab: “Kirjastus Varrak andis eesti keeles välja menuka Ungari muinasjuturaamatu “Imedeilm on kõigile”, mille ilmumine tekitas kodumaal skandaali, mis jõudis ka rahvusvahelisse meediasse. Raamat ilmus Ungaris kaks aastat tagasi ja tekitas palju poleemikat.”

“Kogumikus on tuntud lood uues kuues, kangelasteks tegelased, kellesse pahatihti suhtutakse eelarvamusega. Muuhulgas on raamatus esindatud LGBT+ teemad, aga ka vaesus, lapsendamine, alkoholism, üksikvanemaga pered, lahkuminek, vähemusrahvused ja teistest erinev välimus,” tutvustatakse “muinasjuturaamatut”.

Pole siis imestada, et Viktor Orbani valitsus võttis vastu seaduse, mis keelab lastele LGBT propaganda edastamist – kui homojutud on juba muinasjuttudesse surutud. Ütleb ju uudis, et “kogumikus on tuntud lood uues kuues” – ehk siis on muinasjutud propagandaga ära solgitud ja nii üritatakse väikesi lapsi juba maast-madalast homoseksualismi kallutada.

Võib-olla oleks aeg alustada boikotikampaaniaga selliste “uusväärtuste” importijate vastu, näiteks raamatukauplustes Varraku tõlkeid boikoteerides? Sest muidu on raske sellele lauspropagandale vastu seista.

Uued Uudised