Varro Vooglaid Ahto Lobjaka näite varal: ideoloogiline hullumeelsus võtab maad

Arvamus,
- Updated
©UU
Varro Vooglaid esitas Indrek Tarandi kohta kaebuse raha omastamises.

SAPTK juht Varro Vooglaid võtab lühidalt kokku ühe reaalsuspiiridest väljunud poliitkomissari luulud.

“”Kas tõesti võetakse mult mehelikkus ära, kui ma korra kleidis kusagile ilmun?” küsis Postimehe ja ERRi staararvamusliider Ahto Lobjakas hiljutises saates “Globalistid või natsid?”.

Minu lühike vastus on see, et ei võta sult keegi seda mehelikkust sellisel puhul ära, sest sa saad sellega siis ise suurepäraselt hakkama. Aga kui asja avaramalt vaadata, siis ehk tasuks küsimusele vastuse saamiseks rakendada katse-eksituse meetodit – pärastlõunane jalutuskäik kleidis näiteks läbi Viru keskuse või kasvõi ERRi raadiomaja peaks andma küllaldaselt tagasisidet.

Tõsiselt rääkides on siin aga tegu järjekordse näitega sellest, kuidas ideoloogiline hullumeelsus võtab maad. Ainuüksi see, et meedia abil üheks peamiseks arvamusliidriks upitatud inimene püstitab avalikus arutelus tõsise näoga selliseid küsimusi, annab tunnistust, et midagi on ühiskonna ideelises struktuuris või nende struktuuride transformeerumise protsessis väga-väga kiiva kiskunud ning et seisame silmitsi ei vähema kui terve mõistuse sulgumisega.”

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused