Vasakliberaalid vägistavad euroopalikku ühiskonda, kasu lõikavad Kolmanda maailma rändlejad

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
Black Lives Matter saab Vahemerelt kogu aeg lisa.

Eestis paistab üha selgemalt välja Lääne-Euroopa teed pidi minek: poliitilisi ja ideoloogilisi heitlusi peetakse valgete ehk eestlaste leeris, kasu lõikavad sellest kõik teised.

Hetkel ongi olukord selline, kus rassismiküsimuses on vastakuti Reformierakonna, sotside ja Eesti 200 toetatud vasakliberaalid ning migratsiooni vastustavad rahvuskonservatiivid, aga juba istub siinne neegerkogukond ühiskonna kukile.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Lääne-Euroopas on see juba üle elatud ja kahjuks vasakliberaalide võiduga. Hea näide on Rootsi ühiskond, kus on võimul vasakpoolsed ja neomarksismist nakatunud liberaalid.

Taustast. Väidetavalt on praegune liberaalne demokraatia seestunud neomarksismist. Frankfurdi koolkond on neomarksistlikku ühiskonnateooriat arendanud koolkond, mille filosoofia ülesandeks kujunes teenida-kritiseerida kõike seda, kui inimene on võõrandatud ja orjastatud seisundis. 1970. aastatel loobuti nägemast töölisklassi revolutsiooni edasiviijana ja keskenduti vähemustele, naistele ja migrantidele.

Valge Rootsi ehk põlisrootslased on “euroopalike väärtustega” täiesti pärisorjastatud: mehed on feministlikus ühiskonnas toasussideks, homoagenda naudib ülimuslikkust, migratsioon vohab, poliitkorrektsus suleb suud – ainus häda on see, et Rootsi Demokraadid äratavad ühiskonda.

Väljaspool valget Rootsit ehk migratsioonist tekkinud paralleelühikondades kõik see ei toimi – mosleminaised võivad naisõiguslusest ainult und näha, mehed on käskijad, islami ideoloogid võivad öelda mida iganes, kinnises ühiskonnas riiklikke struktuure ei austata, kurjategijad valitsevad tänavaid – tulnukad võtavad valgete rootslaste ühiskonda üle.

Kui peaks islam seda kord suutma ära teha, siis süüakse ilmselt ka vasakliberaalne ühiskond karvade ja nahaga ära ja valitsema hakkab kalifaat. Tänastest neomarksistidest saavad pühasõdalased.

Suurbritannias ongi asi nii kaugele arenenud, et islam ja migrandid võtavad riigi poliitsüsteemi päris ametlikult ja demokraatlikult üle, seda nii islamiparteide kui ka islamist seestunud leiboristide (ja konservatiivide) partei kaudu. Islam kasutab väga osavalt ära vasakliberaalide saavutusi, näiteks vihakõneseadusi ja poliitkorrektsust, olles saavutanud “islamofoobia” eest karistamise. Valged britid enam selle vastu ei saa, nad on põlvili, seotuna euroopaliku vasakliberalismi köitest.

See kõik sai alguse 1960. -1970. aastatel, kui toimusid sõjavastaste meeleavalduste kaudu vasakpoolsete algatatud kultuuri- ja seksrevolutsioonid ning paralleelselt tõid langeva sündivusega Saksamaa, Prantsusmaa, Suurbritannia ja teised Lääne-Euroopa riigid Kolmandast maailmast, eriti oma endistest kolooniatest sisse töökäsi – tänaseks on selgunud, et kasutegur oli väike, probleemid aga tulid sellest ülisuured, ennekõike kultuuride kokkupõrkest.

Kuni valged vasakpoolsed ja liberaalsed eurooplased võtsid neomarksistlike humanistlike loosungite all Teisest maailmasõjast vapustatud Euroopat konservatiividelt üle, kosusid kõrge sündivusega migrandikogukonnad kiiresti, nägid oma potentsiaali ja hakkasid valget ühiskonda algul mõjutama, siis üle võtma.

Tänasel päeval kasutavadki migrandid väga oskuslikult ära kogu seda vasakliberaalsete loodud diskrimineerimiste, ahistamiste, ajaloolise õigluse, rassismi, poliitkorrektsuse, foobiate ja muu taoliste temaatikat, asetades ennast ohvrite rolli – suur osa sellest massist usubki, et nad on rõhutud, kuigi oma iseseisvunud kodumaal on neil aega olnud maa ja ilm, et ennast kokku võtta.

Euroopalik maailm heitleb maailmavaatelistes löömingutes, kusjuures vasakliberaalid on migrandikogukonnad enda liitlasteks võtnud ja annavad neile järjepannu järele, võimaldades migrantidel ennast maksma panna.

Praegune “Black Lives Matter” revolutsioon on mustade katse haarata liberaalses ühiskonnas võimu, mis on paraku hukule määratud – nad ei oska sellega midagi teha ja tekitavad vaid kaose. Varem või hiljem tekib mingi arvestatav vastupanujõud – praegused Lääne konservatiivid on selleks veel liiga kammitsetud vasakliberaalide loodud reeglistikuga.

Mis saab Eestist? Palju oleneb sellest, kuidas suudetakse massimigratsiooni tõrjuda ja vasakliberaalid võimust eemal hoida. Kummalisel kombel on täna sellest eestlastest konservatiivide ja vasakliberaalide heitlusest kõrvale jäänud siinsed venelased. Ehk sellepärast, et nad on ise migrandid ja rahvusmeelsed eestlased võtavad neid migrantidena – meile on ka venestumine suureks ohuks.

Kui venelased astuvad Eesti vasakliberalismi vastu, muutub jõudude vahekord kohe – see rahvas ei lase neegritel võimust võtta, nagu nad on ka ülimalt homofoobsed, samas ka usklikud ja traditsionalistid. Mingil hetkel tuleb Eesti rahvuslastel mingi valik liitlaste osas teha ja see ei tule lihtne, sest kaotada on igati.

Eestis tegutsevad neomarksismi nimel võrdsete võimaluste volinik Liisa Pakosta (keskendunud soolisele palgalõhele) ja marufeministlikud organisatsioonid nagu feministeerium ja virgiiniawoolfid (naisõiguslus), LGBT Eesti (homoseksuaalsus), kõigi- ja salliveestlaste kamp (migrandid), Inimõiguste keskus (kõik need kokku võetuna), pluss Avatud Eesti Fond ja veel mitmed võõrkehad.

Kahjuks lähevad selle võitlusega kaasa noored, kel pole analüüsioskust, et näha, kuidas humanismi varjus musti asju aetakse – nende jaoks ongi see võitlus inimlikkuse eest, kuigi nad teenivad samas ideoloogiaid. See on kui ilus üritus üksiku ja õnnetu inimese kodu korda tegemiseks, kuhu tuleb talgute korras kokku palju häid inimesi, selle varjus aga panevad korraldajad abistatava viimsedki veeringud pihta.

Ka 1917. aasta Oktoobrirevolutsiooniga mindi kaasa, sest bolševikud lubasid vabadust, vendlust ja võrdsust, kuid lõpuks tuli välja ikkagi sadu miljoneid inimelusid neelanud diktatuur. Eesti noortel tasuks teada, et nad osalevad praegu marksistlik-leninlikus revolutsioonis. Aga eks kõik need parklanoored, kes kolmapäeva õhtul Saku suurhalli ees mässule õhutasid, olekski ehtsaimad nõukogude komnoored, kui nende vanemad ja vanavanemad poleks Laulvas revolutsioonis Eestit vabaks võidelnud.

UU

12 commentsOn Vasakliberaalid vägistavad euroopalikku ühiskonda, kasu lõikavad Kolmanda maailma rändlejad

 • Avatar

  Ekrel on aeg venelastele, neegritele ja pederastidele koht kätte näidata, kaua selline kloaak eksisteerib.

 • Avatar

  (tsitaat)”Kummalisel kombel on täna sellest eestlastest konservatiivide ja vasakliberaalide heitlusest kõrvale jäänud siinsed venelased. Ehk sellepärast, et nad on ise migrandid ja rahvusmeelsed eestlased võtavad neid migrantidena – meile on ka venestumine suureks ohuks.”

  Jälle see venemaaga hirmutamise kaart! See oht on praegu suurem läänest hoopis! USA kes ei salli et ICC uurib ta krimitegusid Afganistaanis, Iisrael ja juudid kes vaigistavad meediat ja teevad sunnikorras sisse eurovärdjalikke seadusi ja topivad pagulasi. See euroopa üleujutamine 50 miljoni aafriklasega oli juba AMMU TEADA. Kuid mis hullem kõige selle jama juures — meie poliitikud kuuletuvad neile!!! Samuti piirilepe oli allkirjastatud me endi poliitikute poolt! Samamoodi nagu anti venemaale ära 5%, ka vägistati p6hiseadus ära et EU-ga liituda ja Eesti Pank maha parseldada.
  Seega, milleks venemaaga hirmutada kui äraandjad on me endi poliitikute hulgas?! NEMAD ISE kes jätkuvalt soosivad neegrite-moslemite importi?!?
  Viimased 20 aastat pole enam suurim jama tulnud venemaalt, vaid ikka läänest…

  ÜKSKÕIK MILLISE PARTEI TEEVAD JUUDID, ALATI TULEB SELLEST KOMMUNISTLIK PARTEI, ning keskvalitsus… 😉 Ning oli jama 100 aastat tagasi, on ka vahepeal olnud ja on ka praegu.

  L6petaks k6igepealt moslemite ja neegrite impordi ära ning Ungari kombel ütleks resoluutse EI nendele “pagulastele” ?
  Sel ajal kui hirmutab Uued uudised venemaaga, tuuakse endiselt bussitäite kaupa tumedate akendega neegreid Eestisse, müüakse/renditakse kinnisvara soomlastele kes siis rendivad seda selleks et musti siia paigutada.

  NATO ei kaitse meid venemaa eest, NATO on USA huvide eest hoopis laamendamas. NATO ei kaitse eesti piiri. Kui USA teeb “hea tehingu” siis myyb koheselt venemaale tagasi eesti sest nad himustavad maavarasid ja seet6ttu on USAl vaja hästi läbi saada Venemaaga. Pigem mis juhtuda v6ib on see et see NATO jms ameerika s6durid on migrantidele julgestuseks ja kui “ei lähe nii nagu plaanitud” siis aidatakse takka.

  ÄRGAKE ÜLES, EI TULNUD SEDA VALGET LAEVA ei 100 aastat tagasi ega ka hiljem, ning pole neil huviks Eesti kaitsmine. Küll aga meie endi valitsus müüb meid maha ja vahetab üleöö lipu, selleks et ka uue võimukorra ajal olemas olla. Seda on korduvalt toimunud. Mitu korda on Eesti ajalugu ringi kirjutatud? Mitut ajalooõpikut mäletate?

 • Avatar

  tsiteerin “…kurjategijad valitsevad tänavaid – tulnukad võtavad valgete rootslaste ühiskonda üle.” Puudu on vaid lauseosa “… tolerants, on kahjuks diplomaatiline immuunsus neegritel ja moslemitel ning pole võimalik sellest ühiskonnas rääkida, sest need kes selle probleemi osutavad, saavad rassismi/natsismi/fashismi sildi omale. Politsei on probleemiga jõuetu ning on muutunud “rikaste politseiks”, sest vaesematel pole mingit kaitset loota kui neeger/moslem on kurjategija”. Ka vägistaja puhul kui selleks on must, siis pääseb too karistamatult. Ajalehes näidatakse kurjategija nägu vaid siis kui see on valge rootslane. Keskmine rootslane pole toimuvaga maailmas kursis sest massmeedia poliitkorrektse tsensuuriga vaikib maha igasuguse kriitika ja uudised on eelneva “iluravi” läbi teinud, mistõttu Rootsis toimuva kohta on pigem rohkem infot saada välismaistest ajalehtedest. Ja kõige l6puks pangad ka sätivad end nende taha – Bonnier Media, Wallenbergid. Rootsi Demokraadid on pigem “kontrollitud opositsioon”, mitte reaalselt arvestatav vastupanujõud, sest pole mitte midagi olulist teinud seniajani. Ka pole mitte ainsamatki valitsuses olevat parteid kes peataks pankade aktsiooni sularaha hävitamisega ühiskonnas.”.

 • Avatar

  Sattusin hiljuti vaatama dok.filmi “Lodki smerti” See osa leemureid kes merel otsa saavad on köömes karu pees.Aafrika rannik on süsimust merest tagasi uhututest ja keegi neid matta ei kavatsegi peale ühe aktiivse araablase.

 • Avatar

  Nii see kindlasti Suurbritannias ei ole. Olen siin elanud ja Briti firmas töötanud 8 aastat, autor eksib faktidega (islamiparteide mõju Suurbritannia poliitikale on olematu, neist ükski pole parlamendis esindatud ega ei saa nähtavas tulevikus seal ka olema). Kuidas peaks aga piirama islamiusuliste Suurbritannia siin sündinud kodanike kuulumist parlamenidparteidesse või valitsusse? Siin sellist küsimust muidugi ei teki kellelgi, igal kodanikul on vaaatamata nahavärvile, religioonile ning päritolule olla ühiskonna täisväärtuslik liige ning sellest tulenevad õigused ja vabadused – nagu normaalses riigis peabki olema.

  • Avatar

   @Marvin – see, et sina ei tea või ei näe või EI TAHA näha ja teada ei tee asja olematuks.
   Kodanikul küll aga tuletame nüüd meelde, et ENAMUS sellest pruunist massis UK-on saabunud ILLEGAALSELT.
   Ehk juba saabudes rikkusid nad riigi seadust aga normaalseks nimetada praegust olukorda UK-s on ikka raske küll.
   Kui juba isikud kelle esivanemad on seal elanud juba 800 aastat tunnevad ennast ohus olevat siis on asi mäda.
   Ja kui vaadata avaldatud kuriteo statistikat siis rõhuv enamus sellest teevad just hiljuti saabunud illegaalid.

   PS. Partei võib ju kanda nime “siniste sokkide vennaskond” ja olla püünel juba 200 aasat aga kui selle valijaskond
   on rõhuvas enamuses moslemid kelledest veel rõhuv enamus on illegaalid siis võid oma lipsu närida aga reaalsust
   see ei muuda – tegu on islami parteiga. Vaata Londonis ringi – linnapea juba on moslem…

  • Avatar

   Lisaks; https://www.breitbart.com/europe/2020/06/09/khans-red-guards-london-mayor-promises-replace-historical-monuments/?fbclid=IwAR2RnmUhXxrzEHosTn47FzOZ0bclLpmJRmC-BUGa6xfqb-S_nXtdPX1aiV0
   Ma ei tea kus Londonis sinaelad aga reaalselt on otustatud MOSLEMIST linnapea poolt, et vaadatkse seal olevad monumendid ja mis “uutele peremeestele” ei meeldi võetakse maha – ehk eriti “tumedatele” – võim on nüüd meie käes ja teid pühime ajloo kaardilt maha – alustame teie ajaloolisest mälust. Asemele lubati panna siis igatsorti perverte ja uusinvasiste “rahuldavad” kujud.
   Kui kavandatud vastuaktsioon tulu ei too siis viimased valged britid esmalt vägistatakse ja siis tapetakse.

 • Avatar

  Nii ongi. Kõik loogiline ja arusaadav, vähemalt inimesele, kel maailmas toimuvad protsessid korda lähevad ja iseseisev mõtlemisvõime säilinud on. Aga praegustest noortest suur osa orienteerub poliitikas väga vaevaliselt, neile ei lähe Eestis toimuv ega vist ka eestlus eriti korda. Nende peamine ajaviitmisviis ja tõenäoliselt ka elu mõte tundub olevat, kui seljakotiga parasjagu mööda maailma ringi kolada ei saa, Telliskivis lamasklemine, trummipõristamine, teejoomine ja vesipiibu imemine. See on ju nii pagana cool! Midagi eriti tegema ka ei pea, kohustusi pole ja eluke veereb, kui hernes.

 • Avatar

  Hea ülevaatlik kirjatükk, mida muidugi punameedia ei avaldaks.

 • Avatar

  Seda maailma paska suudaks ainult Aadu likvideerida, kahju täitsa, et teist temasugust pole. Tegi küll sigadusi, palju paha ka, aga ornung oli olemas.

  • Avatar

   @Aadu – äkki oled hea poiss ja seletad lähemalt mida pead “sigaduste” ja “pahanduste” all silmas?
   Iva selles, et peale 2MS panid liitlased paljud OMA sigadused tema õlgadele ja nii mõnedki mõtlesid välja.
   Aga kuna meedia ja kooliõpikut räägivad võitjate versiooni siis alati naudin nende “tõdede” sirgeks ajamist.

 • Avatar

  BRAAVO!!! Ei olegi midagi lisada – nüüd vaid KUIDAS see tekst võimalikult laiadesse massidesse saada???
  ERR, Maaleht, kas või lendlehed külade/linnade kohal alla visata – TEHKE midagi 😉

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused