Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Veiko Vihuri: innukas välismaiste ettekirjutuste elluviija Kaja Kallas on võtnud Eestilt nii vabaduse kui iseseisvuse

-
18.02.2023
Meem Kaja Kallase tegevusest.
© UU

Vaimulik ja veebiväljaande Meie Kirik peatoimetaja Veiko Vihuri ütleb sotsiaalmeedias, et Kaja Kallase jutt, nagu ei antaks tema juhtimisel enam kunagi vabadust käest, on puhas vale, ta on teinud kõik, et vabadust ja iseseisvust Eestil poleks.

“Millisest iseseisvusest ja vabadusest Kaja Kallas räägib? Eesti ei ole enam iseseisev ega vaba riik ning just Kaja Kallas on olnud eriti innukas välismaiste ettekirjutuste elluviimisel.

Euroopa Liidu õigus on ülimuslik Eesti põhiseaduse suhtes. Valdav osa Eesti seadustest valmib tegelikult Brüsselis ning võetakse kubermanguvalitsuse ning nukuparlamendi poolt lihtsalt üle. Seejuures tunnistatakse, et parlamendil ei käi Brüsselist saabuvate dokumentide läbitöötamisest jõud üle.

Kõrgeima riigivõimu kandjaks ei ole enam rahvas, kellel ei ole mitte kuidagi võimalik maha hääletada Euroopa Liidu poliitikaid – näiteks orjastavat ja vaeseks tegevat rohepööret.

Sügavalt ebademokraatlik ja autoritaarne Euroopa Liit on meie vabaduse hääbumise allikas ja põhjus. Euroopa Liit ehitab kontrolli-, nuhkimis- ja tsensuuriühiskonda, kus iga järgmise sammuga piiratakse isikuvabadusi ja kodanikuõigusi.

Praegu on veel võimalik sellele vastu hakata, hääletades need “kindlad käed” 5. märtsil maha. Iseasi muidugi, kui vabad, ausad ja õiglased need valimised on.

Kaja Kallase koht on vanglas, sest peaministrina on just tema vastutav kodanike represseerimise ning ulatusliku kodanikuõiguste eiramise ja rikkumise eest koroona ajal. See on Eesti uuema ajaloo üks jälgimaid oma rahva vastu suunatud kuritegusid.

Aga peale selle on ta ka süstemaatiliselt töötanud Eesti põhiseadusliku korra lammutamise nimel. Tema asi ei ole lubada meile iseseisvust ja vabadust, vaid ta peaks praegu oma advokaadiga nõu pidama, kuidas kohtu eest vastata riiklikule süüdistajale.”