Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Võidupäeval: Eestit ei kaitse ei võõrtöölised ega eksootilised kogukonnad

-
23.06.2021
Eestis jääb üha väiksemaks see elanikkonna osa, kellel on põhjust riigi eest uude Vabadussõtta minna. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

„Käes on suvehari mil karmide koroonapiirangute järgselt, mõtleme tavalisest enam vabadusele ja kodule, väärtustele, mis teevad Eesti elamisväärseks. Kuid sellel aastal on lisaks ohtlikule haigusele, mis meid ikka veel varitseb, teisigi südant valutama panevaid murekohti.

Vabadus, mis elude hinnaga meile enam kui saja aasta eest kätte võideldi, ei tähenda kõige eitamist ning üksnes omakasu ja globaalsete trendidega arvestamist. Kahjuks kohtab meie päevil üha enam ükskõiksust oma riigi vastu, nihilistlikku suhtumist kõigesse pühasse ja ülevasse. Viha ja kättemaksuhimu nimetab end sallivuseks, tavanormidele vastanduv ekstravagantsus kipub muutma igapäevaelu mõttetuks karnevaliks.

Eesti on demokraatlik riik, kus ei vaenata kedagi rahvuse, nahavärvi või tõekspidamiste tõttu, ent kahjuks üritavad väikesearvulised survegrupid rahvuslikul ja rassilisel pinnal viha külvata ning vastasseisu luua. Meedia õhutusel jääb tunne, otsekui poleks Eesti rahval enam muud teha, kui välismaalasi jälitada ning teise nahavärviga inimesi ahistada. Seejuures on just needsamad ahistamise üle kurtjad ja diskrimineerimise pärast ahastajad esimesed ründama rahulikke kodanikke, olgu siis pahatahtliku sõna või tänavaheitluse relvaks muudetud lapsevankriga.

Meil peab jätkuma pikka meelt, et alusetute süüdistustega toime tulla, tarkust, et mitte lasta end vahkvihast kaasa kiskuda. Andku meile selleks jõudu teadmine, et just tarkus ja enesevalitsemine tõid Vabadussõjas võidu.

Armastagem maad, kus valgetel suvistel öödel on võimalik leida sõnajalaõis, mis täidab unistusi! Ükskõik millisest rahvusest oleme, kui suudame järgida Maapäeva manifestis kõigile Eestimaa rahvastele sisalduvaid põhimõtteid, oleme kaitstud maailma laastavate anarhistlike tormide eest.

Ärgem Võidupäeval unustagem, et Eestit ei kaitse vajadusel mitte võõrtöölised, keda omakasupüüdlikud ettevõtjad ülistavad ega kolmandatest riikidest pärit eksootilised kogukonnad, kellest käputäis omadele võõraid eelistavaid tähelepanuvajaduses tegelasi oode laulavad, vaid oma kodanikud! Igaüks, kes halvustab kohalikke inimesi, on Eesti vaenlane, sest kärbib selle väikese riigi kaitsetahet, hõrendab nende ridu, kes on valmis vajadusel relv käes kodu eest seisma.

Mitte lääs ega ida ei pea meid imetlema, vaid meie ise. Oleme kohustatud tõestama, et Vabadussõja ohvrid polnud asjatud, et suudame võita väikluse ja vale, säilitada väärtused, mis aastasadu hoidnud elu siin Maarjamaal. Traditsioon pole paigalseis, vaid võimalus kiiremini homsesse jõuda, alalhoidlikkus pole tagurlikkus, vaid tarkus, kuidas rajada oma tulevik kindlale pinnale. Meie Eesti kodanikud vastutame selle maa tuleviku eest ja seda õigust ei saa meilt keegi võtta!

Väärikat Võidupäeva ja head Jaani!“

Vsevolod Jürgenson, Mustamäe Linnaosakogu liige