Võitlus venelaste hingede pärast on käimas, liberaalid pakuvad “euroväärtusi”

Rubriik Arvamus On
- Updated
©Uued Uudised
Eestis kohtuvad Ida ja Lääs. Meie oleme Lääs, aga mitte tänane, neomarksismist nakatunud, vaid kristliku taustaga Lääs. Pilt on illustratiivne.

Objektiiv kirjutas hiljuti sellest, kuidas britid on üritanud Eesti venelaste seas “euroopalikke väärtusi” levitada ja laupäeval kirjutas Eesti meedia sellest, et Vabamus hakatakse feministe koolitama, taas brittide raha eest ja muuhulgas ka vene keeles.

Oligi naiivne arvata, et Lääne vasakliberaalid Eesti venelasi enda mõju alla ei ürita saada. Algne põhjus on tegelikult tervitatav – viia nad Putini mõju alt välja – aga selgub, et neist tahetakse lisaks ka neomarksistid koolitada, seda nn euroopalike väärtuste raames, kuhu kuuluvad ka nii marufeminism kui ka geiagenda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Pole kahtlustki, et venelased on teistmoodi mentaliteediga, neile on riik ja ühiskond tähtsamad kui üksikisiku tasand, kuid neid tasuks lähendada seda tüüpi Lääne demokraatiale, millega ei kaasne perversset laadi vabadused. Venemaale sobiks selline demokraatia, nagu on Poolas – rotatsiooniga valitav president ja mitmeparteiline parlament, aga mitte kogu see vasakliberaalne ballast, mis on ka Eestisse imbumas.

Eesti venelased on kahtlemata märgatavalt suuremad homofoobid kui eestlased ja siin kohanenud kogukond on ka massimigratsiooni vastu, seda rohkem küll omaenda materiaalsetest kaalutlustest lähtuvalt. Nii on nad pigem konservatiivide kui liberaalide potentsiaalsed liitlased, ja ilmselt üritatakse neid nüüd “euroopalikeks” muuta.

Meil on juba olemas euroopaväärtuslikud Sergei Metlev, Jevgeni Kristapovitš ja Sveta Grigorjeva, marksistlik Jevgeni Ossinovski, kummaline Viktoria Ladõnskaja, Brüsseli ja Kremli vahel laveeriv Yana Toom, multikultiühiskonnast unistav Kristina Kallas, aga suurem osa vene poliitikutest on pigem ida- kui liberaalse lääne vaatega. Keskerakond ei ole oma venelasi veel Kremli alt Brüsseli alla vedanud. Nii et potentsiaalsetest putinistidest soroslaste tegemine on alles lapsekingades.

Aga päris kindlasti on nii siinsete kui piiritaguste liberaalide pilgud nüüd tugeva vene kogukonna peal ja neid üritatakse oma leeri vedada. Jutt ei käi mitte sedavõrd Putini mõju alt vabastamisest – neid seob Venemaaga sadu niite ka Putinita – kuivõrd konservatiividelt liitlaste äravõtmine ja neist “avatud eurooplaste” tegemine. Ehk loodetakse nende kaudu ka Venemaale välja jõuda.

Kindlasti leitakse vene kogukonnas parasjagu “eurooplasi”, kuid need ei tohi siis olla lihtsalt demokraadid, vaid paduliberaalsed tegelased. Mitte lihtsalt Prantsuse revolutsiooni pojad, vaid kindlasti ka tühistamiskultuuri edasivedajad ja homoagenda levitajad. Enamik venelastest aga kindlasti selle Läänes leviva idiootsusega kaasa ei lähe. Nad võivad olla suurvenelikult ajupestud, kuid on ikkagi mõistlikud ning näevad vahet sugude ja rasside vahel, mida Läänes enam näha ei taheta.

Võitlus venelaste hingede pärast käib. Liberaalid peavad kõvasti pingutama, sest see rahvas on vaadetelt konservatiivne, usklik ja nad jäävad üldjuhul ka Läänes venelasteks.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused