Mona Walter on somaallanna, kes tuli 1990. aastatel Rootsi. Somaalias ei olnud ta kunagi eriti religioosne, kuid Rootsis oli ta sunnitud mošees käima ja hijabi kandma.
Mona on mälestustes kirjutanud, et kodumaal oldi mõõdukad moslemid, kuid uuel kodumaal pidi ta ehmatusega tõdema, et sealne kogukond sunnib sisserändajaid elama islami reeglite järgi ning mošeedes jutlustatakse sallimatust. Seetõttu hakkas ta islami vastu mässama, sai algul ateistiks ja siis kristlaseks.
“Olen pikka aega püüdnud rootslastele selgitada, et moslemite eesmärgiks on nende riigi ülevõtmine ja esimene asi, mida nad teevad, on nõuda šariaadikohtuid, mille nad Suurbritannias on juba saavutanud,” räägib Mona Walter.
Kuid Rootsi peavoolumeedia ei taha Mona Walterit kuulata. Nad nimetavad teda vastuoluliseks ja enamik rootslasi pöördub tema sõnumist eemale, sest naise ennustused on nende jaoks liiga hirmutavad.
“Rootslased on nii veendunud, et Rootsi seadused kehtivad riigis endiselt ja et see nii ka jääb. Aga küsige inglastelt – kas nad oleks 30 aastat tagasi uskunud, et Suurbritannias on 2019. aastal õiguslikud šariaadikohtud? Keegi ei oleks seda uskunud!” selgitab Mona. “Kui Rootsi tunnustab šariaadikohtuid, tulevad moslemitel uued nõudmised, nagu näiteks luba valitseda oma enklaave ilma Rootsi ühiskonna sekkumiseta. Lõppeesmärgiks on, et šariaat valitseks kogu Rootsit.”
Mona Walter hoiatab, et kui selleks ajaks on alles mingeid blonde ja siniste silmadega rootslasi, kes sellel hetkel veel kodumaalt lahkunud pole, siis on nad kõik juba niqabide ja burkade all.
Moslemipoliitikud soovivad Rootsi seadusi muuta nii, et sealsed moslemid saaksid loa elada šariaadiseaduse alusel ja valitseda oma piirkondi ilma Rootsi ilmalikke seadusi järgimata. “See on pikaajaline eesmärk ja islamil on palju kannatust. Nagu nad ütlevad: “Sul on kell, kuid meil on aega,”” jätkab Mona Walter.
Enne eelmise aasta 9. septembri valimisi oli enamik Rootsi ajakirjanikke hüsteerilised Põhjamaade vastupanuliikumise osas, kes said ainult 2 106 häält, mis näitab selgelt, et rootslased ei ole natsionaalsotsialismist huvitatud.
Samas ei tundu keegi olevat hirmul asjaolu ees, et Rootsis on umbes miljon moslemit, kellest paljud on tunginud poliitilistesse erakondadesse, et edendada seal oma huve. Küsimus on nüüd selles, millal moslemid moodustavad Rootsis oma partei.
Belgias on islamipartei olnud viimastel aastatel väga edukas ning nende poliitiliseks eesmärgiks on muuta riik 100-protsendiliseks islamiriigiks šariaadiseadustega. Nad ütlevad, et Belgias on juba 12 aasta jooksul moslemid enamuses.
„Rootsi ainus lahendus on alustada nende inimeste massilist kodumaale tagasisaatmist, kes arvavad, et kõik siin on “haram”, kes ei taha saada ühiskonna osaks ja keelduvad assimileerumisest. Kui me seda ei tee, võtab islam 50 aasta pärast Rootsi üle. Demograafia on väga selge – 100 aasta pärast on mäng täielikult lõppenud,” järeldab Mona.
Allikas: Voice of Europe