VIDEO: Itaalia sise- ja asepeaminister Matteo Salvini soovib EKRE-le ja Martin Helmele jõudu tööle

Eurovalimised 2019,
- Updated

Eesti rahvuskonservatiivid aktiviseerivad tugevnenuna koostööd mõttekaaslastega Euroopas.

Mõne nädala eest käisid EKRE-l külas Euroopa Parlamendi rahvuslaste fraktsiooni, sealhulgas Itaalia valitsuspartei Lega esindajad, kes lubasid toreda kohtumise järel saata erakonna esimehe, Itaalia sise- ja asepeaministri Matteo Salvini videotervituse.

Rahvuskonservatiivide Itaalia võitluskaaslased said lubatuga ruttu valmis ja nüüd on Euroopa ühe tuntuima poliitiku Matteo Salvini tervitus kohal. Poliitik avaldab oma pöördumises lootust, et pärast 26. maid hakkavad Itaalia ja Eesti rahvuslased europarlamendis tõhusat koostööd tegema.  “Me oleme heas seltskonnas,” ütleb EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees ja tulevane minister Martin Helme.

Enne europarlamendi valimisi on EKRE tõhustanud koostööd Euroopa konservatiivsete, rahvuslike ja immigratsioonivastaste jõududega, et seda ka pärast uues koosseisus jätkata. Esmaspäeval õnnitles EKRE esimees Mart Helme Põlissoomlaste liidrit Jussi Halla-ahot hea valimistulemuse pärast ja ka soomlastega otsustati üksmeelselt koostööd tihendada.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused