Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jaak Madison: Euroopas võimutseb vasakäärmuslik “islamofoobia” vastu võitlev agenda

-
10.10.2018
Jaak Madison leiab, et lääneriigid ei reageeri Venemaa sigadustele piisavalt kiiresti.
© UU

EKRE üks noorimaid ja vihaseimaid tipp-poliitikuid Jaak Madison annab sotsiaalmeedias teada, millega ta hetkel tegeleb, ja Uued Uudised vahendavad tema edastatud ülevaate.

“Olen viimast päeva Strasbourgis Parlamentaarsel Assambleel, kus tänase hommikupooliku põhiline teema oli välisriikidest tulev rahastus islamiorganisatsioonidele ja selle mõju radikalismile. Kuna kõnelejate nimekiri oli kohutavalt pikk, siis enamus registreerunud kõnesoovijatest seda võimalust ei saanud.

Samas tuleb öelda, et täiesti kohutav on see laialt esinev vasakäärmuslik agenda, mis rõhutab pidevalt vajadust “võidelda islamofoobia vastu”, kohelda islamit täiesti võrdväärsena kõikide teiste religioonidega ja mitte mingil juhul ei tohi vasakpoolsete sõnul rääkida kasvanud terrorismiohust ja radikaalislamist seoses massilise sisserändega Euroopasse. See on vastik!

Igatahes panen siis selle kõne siia, kui kedagi peaks huvitama ja tahtmist on lugeda. Kahjuks sel korral ei saanud ma vasakpoolseid närvi ajada kõnega, mis originaalis on saksakeelne.

“Aitäh, suur tänu raportöörile! Tegemist on väga asjakohase ja vajaliku raportiga, et tõstatada küsimus islamikogukondade rahastamisest ja seal peituvatest ohtudest. Ei ole saladus, et massilise islamiusku inimeste sisserändega on tekkinud konfliktid ühiskondades, mis kuidagi ei näita vähenemise märke. Vastupidi, kui Euroopa ei tunnista probleeme ja ohtusid, mis on tekkinud immigratsiooniga, on tabu teemaks ka rahastamisest rääkimine. Kahjuks.

Sellest raportist tuleb selgelt välja, et tegelikult ei ole Euroopa riikidel mingit ülevaadet rahastamise kohta. Puudub konkreetne informatsioon, et kui palju on välisriikidest suunatud raha islamikogukondadele ja kui palju sellest on olnud eesmärgiga õhutada terrorismi ja vägivalda.

Teine oluline aspekt, mida tuleb rõhutada, on raportis nimetatud võrdsed alused rahastamiseks ja demokraatia. Meile meeldib, kui kõik on demokraatlik ja võrdsetel alustel, kuid reaalsuses see islami puhul nii ei ole. Seda tuleb mõista. Üle 30% Prantsusmaa moslemitest soovib šariaadi seaduse kehtestamist. Veelgi hullem: Suurbritannias toetab seda 43% moslemitest. Tõenäoliselt on sarnane seis ka teistes Euroopa riikides, kus moslemite arv kasvab drastiliselt.

Kas šariaat on kooskõlas demokraatia ja inimõigustega? Kindlasti mitte! Seega ei saa islami puhul lähtuda võrdsusest Euroopas näiteks kristlusega.

Meil tuleb arvestada, et demograafiliselt on moslemite arv Euroopas, eriti Austrias, Saksamaal ja Suurbritannias ohtlikult kasvamas. Kui sellele lisada massiline varjatud rahastus välisriikidest moslemikogukondadele, siis peagi oleme väga suure probleemi ees. Selle raporti põhjal on minu hinnangul kolm olulist punkti:

1) Riigid peavad tõhustama ja tagama kontrolli rahastuse üle ja vajadusel keelama välisrahastuse.
2) Riigid peavad tõsiselt hindama ohtusid, mis kaasnevad islami levikuga Euroopas.
3) Euroopa riigid peavad olema ettenägelikud, hindamaks demograafilisi protsesse, mille tulemusel moslemite arv kasvab ja suurendab nende osakaalu ühiskondades.””