Eestimaise eelistamise asemel kutsuvad loomakaitsjad üles boikoteerima

Majandus,
Kanamunad.

Samal ajal kui koroonakriisist tingitud eriolukorrast vähenenud tarbimisel kutsuti kõiki tarbima omamaist kaupa ja kasutama kodumaiseid teenuseid, kutsuvad loomakaitsjad boikoteerima Eesti kapitalile kuuluvat kaubandusketti Selverit, mis kuulub Tallinna Kaubamaja Gruppi.

Nimelt kutsub loomakaitseorganisatsioon Nähtamatud Loomad üles tegema oma jaaniostud mujalt kui Selverist või Kaubamaja Toidumaailmast, kuna Tallinna Kaubamaja Grupp ei ole nõus loobuma puurikanade munade müügist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Praeguseks on kogutud sellele vastuolulisele aktsioonile väidetavalt paar tuhat toetajat.

Eestis on puurikanade munade müügist loobunud näiteks Maxima, Rimi, Stockmann ja Prisma.

4 commentsOn Eestimaise eelistamise asemel kutsuvad loomakaitsjad üles boikoteerima

 • Avatar

  Kanaelu.
  Ega siis rumalad inimesed arvavad, et nn. “õrrekanad“ on õnnelikumad? Oh teid, rumalukesi küll. Suurtootmises ei ole olemas õnnelikke kanu, õnnelikke sigu ega õnnelikke lehmi. See on vaid reklaamitrikk, ei muud. Minge ise ja vaadake kuidas suurfarmides elavad kanad ja lehmad. Lehmad ei käi enam ammu väljas. Isegi tuld ei kustutata öösel ära. Neid sunnitakse ööpäevaringselt sööma, et piimatoodang püsiks tipus. Öökarjak käib ringi ja ajab magajaid üles, et nad sööksid puhkamise asemel. Kaamerad on lautades ja kui sa lehmadel öösel puhata lased, lastakse sind lihtsalt lahti.
  Õnnelik elu saab loomakesel olla vaid ja ainult lemmikloomana või väiketalus kus igal kanal nimigi.

 • Avatar

  Eestis peaks looma ühiskondlik-riikliku loomakaitseseltsi ja mingil segasel vasakfanaatilisel eraalgatusel põhineva loomakitseseltsi likvideerima. Sama tuleks teha kõikide mingite “kaitse”-seltsidega, mis hakkavad muutuma ajuvabade fanaatikute valjuhäälditeks: feministid, homoõiguslased, rassismivastased jne.

 • Avatar

  Olen lugenud, et nö. vabapidamine ei tähenda kanadele veel väiketaluidülli. Tuhandete kaupa lahtiselt aedikus peetavate kanade suremus (stress) olevat suurem kui puurikanadel. Õige pole kumbki kasvatusmoodus, kui tahame rääkida rahulolevast kanast. Pigem juba ise paari kana pidada või kanapidajast naabrilt mune osta.

 • Avatar

  te loomakaitsjad tulge mulle maale appi äkki lambaid pügama ja kanu toitma, ei taha tulla ? Selle asemel tegelete debiilsusega ennem kui teete kasulikke töid

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused