Kaimar Karu: “Kui ettevõtja läheb riigi valikutest teises suunas, olen pettunud”

Eesti, Majandus,
©UU
Kaimar Karu

“Ma loodan, et meie tarbijad mäletavad ka pärast kriisi seda, millised ettevõtjad kõige kiiremini “surnud vanavanemad vs. kasum” mõtisklustes kasumipõhiste otsusteni jõudsid ning sellest hetkegi kaotamata ka üleriigilises meedias märku andsid,” kirjutas väliskaubanduse ja IT-minister Kaimar Karu (EKRE) ühismeedias, lisades, et riik on valinud kriisis rakendada meetmed, mis seavad inimese tervise esikohale.

Karu kommenteeris Delfile, et nii riigil kui ettevõtetel on kahtlemata olnud valik, missuguseid meetmeid rakendame. ““Peaminister ütles korduvalt, et Eestis on inimese tervis kõige olulisem. Kõik meetmed on selle nimel, et minimeerida inimeste surma ja teiseks rakendame majandusmeetmeid, et tuleksime kriisist võimalikult kiiresti välja,” lisas ta.

“Kui ettevõtja läheb riigi valikutest teises suunas, olen pettunud. Loomulikult on ettevõttel see valik siiski olemas,” rõhutas Karu.

 

Kommentaarid

One commentOn Kaimar Karu: “Kui ettevõtja läheb riigi valikutest teises suunas, olen pettunud”

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused