Keskkonnaminister Rene Kokk vähendab ettevõtjate toel oma haldusalas bürokraatiat

Majandus,
©UU
Keskkonnaminister Rene Kokk.

Keskkonnaminister Rene Koka üleskutsele saata ettepanekuid bürokraatia vähendamiseks reageeris 18 erialaliitu.

Ministeerium on nüüd kõik laekunud mõtted läbi analüüsinud ning olulisemad neist juba 2020. aasta tööplaanis arvesse võetud.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Mul on hea meel teatada, et ministeerium jõudis läinud aasta lõpuks kõik ettepanekud läbi töötada,“ ütles keskkonnaminister Rene Kokk. „Ettepanekute tegijad on nüüdseks saanud ka tagasisidet. Tänan kõiki, kes bürokraatia vähendamises kaasa mõtlesid. Koostööpartnerite kriitiline pilk aitab suhtlemist riigiga hõlbustada.“

Keskkonnaministri septembrikuise üleskutse peale laekunud ettepanekud puudutasid pea kõiki keskkonnaministeeriumi valdkondi. Lisaks bürokraatia vähendamisele pakkusid huvigrupid lahendusi õigusloome selgusele ja kaasamisele.

Kaasa lõid näiteks Peipsi ja Liivi lahe kalurite esindused, Eesti Vee-ettevõtele Liit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, EVEA, Eesti Erametsaliit, Eesti Sadamate Liit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja paljud teised.

Huvigruppide esitatud ettepanekud ning info nendega arvestamise kohta on leitav veebilehelt. (BNS)

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused