Keskkonnaminister Rene Kokk vähendab ettevõtjate toel oma haldusalas bürokraatiat

Majandus,
©UU
Keskkonnaminister Rene Kokk.

Keskkonnaminister Rene Koka üleskutsele saata ettepanekuid bürokraatia vähendamiseks reageeris 18 erialaliitu.

Ministeerium on nüüd kõik laekunud mõtted läbi analüüsinud ning olulisemad neist juba 2020. aasta tööplaanis arvesse võetud.

„Mul on hea meel teatada, et ministeerium jõudis läinud aasta lõpuks kõik ettepanekud läbi töötada,“ ütles keskkonnaminister Rene Kokk. „Ettepanekute tegijad on nüüdseks saanud ka tagasisidet. Tänan kõiki, kes bürokraatia vähendamises kaasa mõtlesid. Koostööpartnerite kriitiline pilk aitab suhtlemist riigiga hõlbustada.“

Keskkonnaministri septembrikuise üleskutse peale laekunud ettepanekud puudutasid pea kõiki keskkonnaministeeriumi valdkondi. Lisaks bürokraatia vähendamisele pakkusid huvigrupid lahendusi õigusloome selgusele ja kaasamisele.

Kaasa lõid näiteks Peipsi ja Liivi lahe kalurite esindused, Eesti Vee-ettevõtele Liit, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, EVEA, Eesti Erametsaliit, Eesti Sadamate Liit, Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda ja paljud teised.

Huvigruppide esitatud ettepanekud ning info nendega arvestamise kohta on leitav veebilehelt. (BNS)

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused