Martin Helme: kindlasti teeb valitsus ära erakorralise pensionitõusu, panen selle eest pea pakule

Martin Helme lubab, et erakorraline pensionitõus tuleb.

Rahandusminister Martin Helme märkis valitsuse pressikonverentsil, et valitsuse esimese saja päeva jooksul on elu läinud Eestis kindlasti paremaks.

Helme tõdes, et ühiskonna poolt on tulnud valitsuse suunas palju kriitikat, kuid tegelikult on valitsus palju ära teinud. Näiteks aktsiisilangetuse otsus näitas selgelt, et valitsusel on otsustavust asju ette võtta ja muuta.

Helme märkis, et kindlasti teeb valitsus ära erakorralise pensionitõusu. “Kui see valitsus lõpetab ilma selleta, on sellel valitsusel jäänud väga suur võlg. Julgen panna pea pakule, et selle teeme ära igal juhul! Ilma selleta ma ei ole nõus, et me selles alla vannume.”

Rahandusministri sõnul on valitsus lükkamas ka riigireformi, et kärpida mõtetuid kulutusi ja suunata vahendeid sinna, kus neid rohkem vaja on. “Kui riigi kulutused on autopiloodi peal, siis see tee viib tupikusse,” ütles Helme, lisades, et valitsuse koostöö on hea ja võimupööret ta tulemas ei näe.

 

Kommentaarid

Üks kommentaar loole “Martin Helme: kindlasti teeb valitsus ära erakorralise pensionitõusu, panen selle eest pea pakule

  1. Avatar
    Lilian kirjutas:

    Tore, väga tore uudis. Peatähtis on kysimus millal? Paljud on jõudnud ja veel jõuavad riputada hambad varna enne. Sellega on mängitud mitu aastakymmet. Vene ajal polnud paganumbrit, et elada inimese moodi, nyyd pole pensioninumbrit. Meil kõigil on yks ja ainus elu. Elud jäävadki elamata.

Kommenteerimine on suletud