Martin Helme moodustas rahapesu riskide hindamise juhtrühma

Rubriik Majandus On

Rahandusminister Martin Helme moodustas teisipäeval rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise valitsuskomisjoni juurde riikliku rahapesu ja terrorismi rahastamisega seotud riskide hindamise ajutise juhtrühma.

Juhtrühma moodustamise eesmärk on siseriikliku riskihinnangu koostamine ning siseriiklikus riskihinnangus tuvastatud riske maandavate meetmete ja tegevuste rakendamise plaani koostamine, selgub rahandusministeeriumi käskkirjast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Juhtrühma tegevuse periood algas teisipäeval ja lõpeb, kui valitsuskomisjon kinnitab juhtrühma koostatud siseriikliku riskihinnangu tulemused.

Juhtrühma esimees on rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna juhataja Toomas Vapper. Veel kuuluvad juhtrühma finantsinspektsiooni rahapesu tõkestamise ja makseteenuste järelevalve osakonna juht Matis Mäeker, rahapesu andmebüroo juht Madis Reimand, kaitsepolitseiameti peadirektori asetäitja Martin Arpo ja riigiprokuratuuri süüdistusosakonna riigiprokurör Marek Vahing.

Lisaks neile on juhtrühma liikmeteks Eesti Panga õigusteenistuse juhataja Marek Feldman, justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Markko Künnapu, rahandusministeeriumi ettevõtluse ja arvestuspoliitika osakonna nõunik Sören Meius ning siseministeeriumi korrakaitse- ja kriminaalpoliitika osakonna nõunik Ursula Sokk.

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused