RMK istutab tänavu rekordkoguse metsa

Majandus, Uudised,
©Uued Uudised
Metsaomanikud on aastaid olnud hädas pealetükkivate metsaostjatega. Pilt on illustratiivne.

Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) istutab sel aastal riigimetsa 22,4 miljonit taime, mida on rohkem kui varasematel aastatel. Taimede istutamisse, aga ka noore metsa hooldamisse panustab RMK käesoleval aastal rekordilised 19 miljonit eurot.

Riigimetsa majandamise keskusel on plaan sellel aastal üle-eestiliselt istutada ligi 400 hektarit puid kohtadesse, kus varem pole metsa kasvanud. Seesugusteks paikadeks võivad näiteks olla väheväärtuslikud rohu- ja põllumaad, põõsastikud ning karjäärid, vahendas ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

RMK metsakasvatustalituse juhataja Toomas Väät ütles, et väljavalitud kohtadesse istutatakse nii oksas- kui ka lehtpuid. Kõik istutamiseks kasutatavad taimed on kasvanud RMK taimlates.

One commentOn RMK istutab tänavu rekordkoguse metsa

  • Avatar

    RMK istutab puid põllule, mitte metsa. Metsa ei pruugi sellest kunagi tulla. Pigem tuleb puupõld.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused