“Elust ja poliitikast”: Nord Pool käitub nagu rahvast riisuv kuritegelik kartell

Saated,
- Updated

Poliitikud Helle-Monika Helme, Evelin Poolamets ja Merle Kivest räägivad seekordses saates seninägematuid rekordeid tegevast elektrihinnast.

Saatekülalised kinnitavad, et kõrge elektrihinnaga ei tohi harjuda, vaid eesti inimeste pankrott tuleb ära hoida. Ebastabiilne taastuvenergeetika ei taga meie energeetika tulevikku ning röövelliku elektrikartelli tegevus tuleb peatada.

Naised küsivad, miks tankisaaga just augustis lõpuni jõudis? EKRE survel hakkasid omavalitsused punamonumentide teemal lõpuks liigutama, kuigi aprillis ignoreerisid koalitsioonipoliitikud teemat täielikult.

Saate teises osas rõhutatakse, et mittekodanike hääleõigus kohalikel valimistel on Eestit vales suunas juhtinud ning tuleks lõpetada. Agressorriik teostab Eesti valimistel riigivõimu oma kodanike kaudu. Nii hakkavad põliselanike elu hakkavad määrama võõrad, kui valimisseadust ei muudeta ja immigratsiooni ei piirata. Sotsiaalsüsteem on massiimmigratsiooni tõttu väga tugeva koormuse all ning paranemise märke ei ole. Reformierakonna juhtimisel laguneb rahvusriik laiali, tõdevad EKRE naispoliitikud.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused