KÜLAST KÜLLA #6 Brigaadikindral Alar Laneman: „On olnud märke, et ka lumehelbekesed arenevad“

Külast külla, Saated,
- Updated

Uued Uudised saade „Külast külla“ käis koos Riigikogu liikme Alar Lanemaniga talle koduses Männiku lasketiirus kätt ja silma harjutamas. Märklaua sai “kümme” augustatud.

Pärnust pärit brigaadikindral reservis on üks rahuvalvemissioonide pioneere Eestis ning ka EKRE liikmena Riigikogus on talle südamelähedased kaitseteemad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Kui Eesti otsustas rahuvalvemissioonidega tegelema hakata, siis mina olin esimene ülem Paldiski väeosas, millest hiljem tuli rahuoperatsioonide keskus ja kus tuli üheaegselt formeerida mitu üksust korraga,“ meenutas Laneman 1994. aastat, millest kõik algusesai missioonipraktikatest, relvade hingeelust, kaitseväest enne ja nüüd, lumehelbekestest ja kaitsetahtest.

Kommentaarid

One commentOn KÜLAST KÜLLA #6 Brigaadikindral Alar Laneman: „On olnud märke, et ka lumehelbekesed arenevad“

  • Avatar

    Meie missiooni poisid neeguste ja liivaehvide juurest koju ja parem juba Ungari piirile…

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused