„POOLKUU“, 15.04.2020: Gräzin ja Raid kriisi mõjust Venemaa ja Euroopa Liidu tulevikule, ERR-i kallutatusest ja presidendi tegelikust rollist

Poolkuu Igor Gräziniga,
- Updated

Ajakirjanik Andres Raid ja õigusteadlane Igor Gräzin räägivad koroonakriisi mõjust Venemaa ja Euroopa Liidu tulevikule, ERR-i kallutatusest, Eesti välispoliitilisest orientatsioonist, allikakriitika vajalikkusest ja Eesti presidendi tegelikust rollist.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

7 commentsOn „POOLKUU“, 15.04.2020: Gräzin ja Raid kriisi mõjust Venemaa ja Euroopa Liidu tulevikule, ERR-i kallutatusest ja presidendi tegelikust rollist

 • Avatar
  Reijo Rajandu

  Mul tekkis kohe küsimus: miks Igor viis jututeema kohe kõrvale ja naeruvääristas mõtet Kissingerist, kui olulisest isikust. Teada on avalikult, et Kissinger kuulub “eliidi” siseringi ja tal on oluliselt rohkem infot ja teadmisi paljudest asjadest, millest Igor undki ei oska näha. Teine asi, mis häiris tugevalt oli Igori sinisilmsus “president” Kersti suhtes, see paistis küll kuidagi lapsiku naiivsusena. Sorri…

 • Avatar

  Gräzini kirglikud väljaütlemised meenutavad kohati kirjandusklassikast tuntud pikeevestide argumente.
  Sellest on kahju, sest ausaid konstruktiivseid kriitikuid on vähe, tühist sõimu meedias palju… ja asjad on kaldu.

 • Avatar

  Jälk on see Gräzini pugemine Kadrioru ees. Seda võib nimetada otsesõnu-töötu mees lunib tööd. A`la ma olen Lennart Merile artikleid kirjutanud, kas ma ei saaks ka sulle Kerstike sõnu seadma hakata. Pugemine on igas asendis jälk, ebameeldiv ja eemaletõukav, kulla Igorike.

  • Avatar

   See läks tõesti liiale, ei oleks Gräzinist seda oodanud.

  • Avatar

   Juristi ei ole, kirjanikku ei ole, vene asjatundja kuluks ära ja rahva ühendamist, oma populaarsuse tõstmist tuleb talle ka ette näidata. Motivatsioonikiri hakkab ilmet võtma…

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Navlnõi nüüd küll see aususe jünger ei ole ja täiesti erapooletute uuringute põhjal on tema toetus elanikkonna hulgas ca 8-12 % !
  Kissinger on lollakas jobu,isegi Mang on targem -ei suutnud enam rohkem kuulata kuni Trumpini jõutakse.
  Olen suhtunud Gräsinisse kogu aeg suure lugupidamisega aga pärast seda usklikuks hakkamist on mees täiesti ära pööranud !

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused