“POOLKUU IGOR GRÄZINIGA”, 13.03.2020: koroonaviirusest ja majanduskriisist

Poolkuu Igor Gräziniga,
- Updated

Õigusteadlane Igor Gräzin ja ajakirjanik Andres Raid räägivad koroonaviirusest ja majanduslikust depressioonist.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

One commentOn “POOLKUU IGOR GRÄZINIGA”, 13.03.2020: koroonaviirusest ja majanduskriisist

  • Avatar

    arvutustehnika osas vaja Eestil tingimata ümber orienteeruda. Seda majandust ei saa hoida üleval tarbimisega, mis on mõeldud prügikasti viskamiseks, rentimiseks.
    Iga asi ikka ei vaja mingit billgeitsi eelviimast moodi, ning kontoritöö tarbeks pole vaja alati masinat mille protsessor m6eldud rohkem video failide l6ikamiseks. See nutitelefonidega on kasutu, kunstlikult tekitatud sõltuvus, mis on printsiibil et “laps sai haamri ja nüüd on kõik asjad naeltega”. S.t. et mobiilse interneti ühendust tegelikult pole ju vaja enamikel siiski. No mis on see mis ei kannata koduni oodata?! Kuid seda hullem on et kui seotakse teatud ühiskonna teenused just nõudega et mis töötab AINULT nutitelefonis mis internetiga varustatud. Absurd nagu QR-koodid iga nurga peal, ning Rootsis on see nuhtlus.
    Iga ühiskonna sõlm ei vaja seda ning tasub m6elda ka et Eestis hallil ajal olid ka ju oma arvutid. (neile kes ei mäleta: SAMASUGUSEID MS Word dokumente tehti arvutitel millel oli ka vaid napilt 2..4MB mälu ja 25MHz protsessor, 60MB (just, MB, mitte GB) k6vaketast!) Seega teatud otstarbeks ka siseturu jaoks on ju v6imalus — teha arvutid JA tarkvara selle jaoks, printsiibil et v6imalikult vähe oleks katki minevaid osi ja pigem et oleks universaalsed! Praegused nutitelefonid on kaasaegne kohe-kohe aegumas tehnika, mis on lausa raiskamine lauaarvutite kõrval kus moodulite kaupa võimalik vahetada kõike.
    Näiteks — miks pole mobiiltelefonidel siiani ette nähtud et alternatiivselt v6id kasutada akudena ka AA-suurusega akusid? See oleks lahendus et kes lepivad kogukama akuga, kuid et on universaalne lahendus. Siis ei pea inimene korras telefoni vahetama seet6ttu et spetsiifilisi akusid pole enam saada v6i et asendusakud on kehva mahutavusega.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused