„Räägime asjast“: Vasakpoolsete märatsemisest USA-s, Reformierakonna soosivast suhtumisest maksupettusesse ja sisserände statistikast

Räägime asjast,
- Updated

Poliitikud Mart Helme ja Martin Helme võtavad kokku lõppeva poliitikanädala, kõneldes muu hulgas USA pööbli ja vasakpoolsete märatsemisest, Kadrioru kõrgepalgalisest maasikakorjajast, Reformierakonna soosivast suhtumisest maksupettusesse ning sisserände statistikast.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

8 commentsOn „Räägime asjast“: Vasakpoolsete märatsemisest USA-s, Reformierakonna soosivast suhtumisest maksupettusesse ja sisserände statistikast

 • Avatar

  Tõepoolest Eesti “Ameerika Hääl”, nagu üks kuulaja ütles. Täiesti adekvaatne hinnang.

 • Avatar
  URMAS UIBO

  Millal see nõukogude stiilis raadiosaade oma tegevuse lõpetab?

  • Avatar

   Siis, kui sinusugused on oma möga lõpetanud ja rentslisse vajunud.

  • Avatar

   Nõukogude stiilist on asi väga kaugel – see on DEMOKRAATIA: ministrid annavad iganädalaselt inimestele aru oma tööst, m.h.

   Kas peale sõimamise ja sildistamise midagi asjalikumat ka on öelda…?

   See saade on tulnud, et jääda ! Katsu ära harjuda, või, kui ei õnnestu, katsu leida endale elukohaks mõni estofoobne riik… Muud ei oska soovitada.

 • Avatar

  oda, aga, mehed, kes räägivad asjast ja nii nagu see on: mitte ainumat sõna keskerakonna 50 000eruosest annetusest? suu vett täis..

 • Avatar
  Hari Seldon

  Valdavalt pole see mitte vasakpoolsete märatsemine, vaid ikka neegrite märatsemine. Jah muidugi, vasakpoolsed kiidavad sellele takka, aga arvata, et siin oleks tegemist mingi põhimõttelise liberaalide vastuhakkuga on konservatiivide romantism või argus. Ideoloogiad, põhimõtted, printsiibid — see on kõik valge mehe pärusmaa; neegritele meeldib lihtsalt laamendada ja endale kraami kokku riisuda ja praegu on nad saanud lihtsalt suurepärase võimaluse seda laiemas mastaabis teha. Koomiline on vaadata neid valgeid põhimõttelisi liberaale, kes on frustratsioonis, et neegrid ei vii asja põhimõttelisemaks rassi- ja poliitsõjaks. Neegrid on alati USA kõige kriminogeensem rass olnud, pole seda muutnud ükski ükski valitsus ega sotsiaalprogramm, niisamuti nagu on asiaadid kõige madalama kriminaalsusega rass, madalamad ka valgetest (kus on see jube rassism, sallimatus ja diskrimineerimine siin?). Vaadake natuke rassidevahelisi IQ näitajaid ja asi muutub üpris selgeks.

 • Avatar
  Elmer Hill

  Vasakpoolsete märatsemisest: neid kaabakaid toetavaid demokraatku partei poolehoidjaid on Ameerikas 40-50%.Viimaste sündmuste valguses on siis USA-s nii palju haigeid inimesi, isegi hulle.Ja nende taga seisavad Pelosi, Biden, ja eelkõige Obama, kes nüüd ennast täielikult avas kui Ameerika vaenlane.Loodan, et kui Trump uuesti presidendiks saab, ja ta saab, võetakse see märatsemisele õhutav neeger ning presidendina riigireetur (majanduse Hiinale mahamüüja, Iraanil ülepea kasvada laskja, Ameerika kaitsevõime allaviija jne)vastutusele ja pistetakse sinna, kuhu tema lõhkujatest ja märatsejatest kaasneegrid kuuluvad.
  Hr.Toomepuu, miks ei ütle te ühtegi kriitilist sõna Obama kohta?

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused