EESTI PATRIOOT Erwin Pari: “Ärme salga oma rahvust maha!”

Saated, Varia,
- Updated

„Eestil on vaja konservatiivset mõtlemisviisid, ärme salga oma rahvust maha, lähme oma juurte juurde. See eeldab, et Eestis on valdav konservatiivne mõtteviis,“ räägib Uutele Uudistele Tartus Karlovas elav suur Eesti patrioot Erwin Pari.

Hallipäine Pari kannab patsi ja näitab oma avaras korteris eebenipuust kujukesi ja hai lõualuid. Tartus sündinud ja lapsepõlves sõja jalust Ameerika Ühendriikidesse põgenenud Pari töötas ja elas aastaid koos perega Aafrikas. Ta on hariduselt teede ja sildade insener.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Erwin Pari räägib oma loos, et talle ei meeldi homopropaganda ega muud moodsad liikumised, mida äärmuslik liberaalsus meile peale surub.

Ka ei pea ta end mingil juhul väliseestlaseks, sest ta peab end samasuguseks eestlaseks, nagu kõik teised, lihtsalt ajalugu on tema saatust kujundanud sel moel, et sünnimaalt kaugele lennutanud.

Nüüd on ta kodus. Tema kodumaja kaunistava Eesti ja NATO lipud. Praegu peab ta pensionipõlve, sõidab tsikliga ringi, kohtub aatekaaslastega ja käib isegi rahvatantsu tantsimas.

One commentOn EESTI PATRIOOT Erwin Pari: “Ärme salga oma rahvust maha!”

  • Avatar
    Erwin Pari

    Tsiteerin Alexey Kroshchenkot: “Kui mingi tulnukas-immigrant USAst “kaunistab” oma kodust mitte vaid Eesti aga NATO lipuga ka siis tema on kõva patrioot. Debiilsus kuubis.”

    Kuule mees: Võta teatavaks, et mina olin sunnitud 22.09.1944 oma kodumaalt koos oma ema ja õega PÕGENEMA idast pealetungiva okupantliku Punaarmee eest! Palun ära mind oma puudulike ning äärmiselt solvavate sõnadega proovi määrida! Kui Sa õige mees oled siis vabandaksid Sa, siin avalikkuse ees, oma ränga möödapanemise eest.
    Erwin Pari

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused