“SERVITI”: Ekspankurist “vilepuhuja”: eestlaste vaesumine on olnud pikk ja sügav, “hea elu” on vaid fassaad

Serviti,
- Updated

Ekspankurist „vilepuhuja“ Hannes Veskimäe väidab, et eestlaste vaesumine on olnud pikk ja sügav ning reformierakondlik jutt sellest, et me pole kunagi elanud nii hästi kui praegu, on kõigest fassaad.

 

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Mul hakkab kõhus keerama, kui mõtlen, milline majanduslangus meid ees ootab. Aga kui Reformierakond vaatas 2000. aastate alguses pealt, kuidas pangad tegelesid sisuliselt organiseeritud kuritegevusega, siis on positiivne, et tänane valitsus on lubanud inimestele kriisis appi tulla,“ ütleb Veskimäe.

Hannes Veskimäe töötas kümme aastat Eesti pankades. 2019. aasta alguses kirjutas ta raamatu Eesti panganduse pettustest ja küünilisusest. Raamatus “Vabariigi vaenlased ehk Meenutusi vastupanuvõitlusest Skandinaavia kapitali kolonialismi vastu Eestis aastatel 2006–2018” räägib ta loo raha kummardamisesst ning miks ta sellest võõrdus, kaitstes Eesti ettevõtjaid Swedbankis peale 2008. aasta kriisi ning luues Nordea panka ametiühingu töötajate kaitseks.

UU

18 commentsOn “SERVITI”: Ekspankurist “vilepuhuja”: eestlaste vaesumine on olnud pikk ja sügav, “hea elu” on vaid fassaad

 • Avatar
  Margus Peterson

  andke mulle raha emiteerimise õigus ja mul on täiesti savi, kes seda riiki valitsevad. parun rothschild, kaasaegse
  panganduse “ämmaemand”.

 • Avatar

  analüüs on tõesti adekvaatne, aga teatud piirini, mingil hetkel muutus totaalseks kremlipropaks. Ilmselgelt brüsseli kamarilja teeb kremlipropa võimendamiseks kõik endastoleneva, kas leidub adekvaatne analüütik, kes seda probleemi suudaks lahtirääkida.

 • Avatar

  Koolidele kohustuslik salvestus!

  • Avatar
   Nurgaadvokaat

   Vana maailm vananeb sõna otseses mõttes, rahvas keeldub/ei saa end. “taasroota”, rikas 1% näeb väljapääsu tõõjõu impordis jne jne. Veskimäe, Neivelt jt ausad targad juhtima, erakordne olukord nõuab erakordseid meetmeid, SEE PEAKS ARUSAADAV OLEMA…

   • Avatar

    See on nüüd küll üks naiivne ja munadeta vaade maailmale. Ära sojaga üle paku, see on meesterahvaste keemiline kastreerimine ja sinu puhul liiga kaugele läinud.

    Tegelikkus on ikkagi hullem. Mitte miski ei “iseenesest”. Mitte millegi “taastootmine” ei ole raskendatud mullis. Välistööjõu import (värvilise, värvilise tööjõu) ei ole asi iseeneses. Kõik need asjad on teadlikult ja tahtlikult planeeritud ning ellu viidud. Coudenhove-Kalergi plaan, täies läbipaistvuses, isegi ei varjata enam eesmärke. Lihtsalt inimesed on liiga laisad ja lollid, et nii läbinähtavat tegevust mõista.

 • Avatar

  Muhe Taat, väga hästi, siin on nii lühiajaline kui ka pikaajaline plaan. Eha Koit, palun tulge mulle naiseks 🙂

 • Avatar

  See võlts Heaoluriik on olnud Läänes sama juba aastakümneid- 80% heaolust – autod, kinnisvara, reisimine jm, on LAENATUD heaolu. See võib kaduda niisama kiirelt kui tuli….seda saame juba lähemal ajal (järjekordselt) näha, tuleva 1-2 a jooksul.

 • Avatar

  SUPER ! SUPER ! SUPER !
  Maani kummardus minu poolt !!!

 • Avatar

  haridussüsteem on rigged sest finantsharidust ei sisalda

 • Avatar

  Olen hr.nuhkijaga ühte meelt, ka eelmiste postistustega.
  Ole hoitud!

 • Avatar

  https://www.youramateurporn.com/video/old-dude-screwing-much-77951.html
  Videos vana skandinaavia pervert (pankur?) ja noor eesti lits. Täna oli internetti üles pandud. Eks ole pōnev kokkusattumus.
  Jutt muidugi ōige, aga rahvas on Sam’s moodi kaitsetu nagu 2008 sügisel.

 • Avatar

  Hannesel on parasiitsõna see “onju”. Üsna häiriv. Õnneks on sellest võimalik lahti saada kui teadlikult harjutada. Muidu jutu sisu oli huvitav ja enamusega nõustun.

 • Avatar

  Pangalaen paneb suu kinni. Eesti vanasõna 🙂
  Tore, et Andres lasi see kord külalisel rääkida, onju?

  • Avatar

   Just. See oli nauditav. Andres kutsugu rääkijaid ja las need siis räägivad.
   Hea sõna. See vana.

 • Avatar

  Tundub adekvaatne analüüs olema. Kõige selle taustal tuleks koloniaallakeid reformierakonnast edaspidi valitsemisest väga kaugel hoida, solipsistist süvageenius Ligi aga kinni panna. Kasvõi pehmesse tuppa. Muidu hakkavad jälle marutaudi levitama.

 • Avatar

  Palun väga. Head lood on täna!

 • Avatar

  KORDAME:
  Kui Eesti riik ei suuda omale tagada RIIKLIKKU KESKPANKA – mille omanikuks on 100% riik aka rahvas siis muu on mullitamine.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused