“SERVITI”: Jaak Valge selgitab, miks ei tohi Eesti massiliselt immigrante vastu võtta

Serviti,
- Updated

Ajaloolane ja Riigikogu liige Jaak Valge räägib ajakirjanik Andres Raidiga lõimumisest ja Eesti rahvastiku tulevikust ning selgitab, miks ei tohi Eesti riik minna massiimmigratsiooni teed.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

11 commentsOn “SERVITI”: Jaak Valge selgitab, miks ei tohi Eesti massiliselt immigrante vastu võtta

 • Avatar
  Tõnis Siim

  ROOTSLASTE ASSIMILEERIMISSURMA JA NENDE ASUALADE ÜMBER- NING ÜLERAHVASTAMISE “KAASUS” KORDUB NÜÜD KA EESTIS JA SOOMES! Rootslased viivad läbi rahvussuitsiidi-eutanaasiat, maailma rahvastik vaesestub, kuna kaotab ühe omanäolise põlisrahva assimileerimissurma ja asualade rändrahvaste-kolonistidega ümber-ning ülerahvastamise tagajärjel. Kuid nad ei tee seda siiski oma vabast tahtest vaid seetõttu, et nende kollektiivse mõtlemise kompuuter/kollektiivne mõtlemine/ajutegevus (massimeedia-pea(le)voolumeedia-rahvuskommunikatsioon) on kaaperdatud juba mitu aastakümmet tagasi põlisrahvaste suhtes vaenulike sorosfashistlike-rassistlike ülevõtjate poolt, kes toodavad rootslaste jaoks rahvusnihilistlike sisendustega rahvussuitsiidi õigustavat ja sellele viivat/õhutavat ühiskondlikku teadvust. Seetõttu pole rootslaste rahvussuitsiid-eutanaasia nende endi ajutegevuse produkt vaid eksogeense päritoluga sisendprogrammi (võõrsugestiooni jõuga/ mit Kraft der Fremdsuggestion)nö pahavaraprogrammide töö ja algselt mitte autosugestiooni jõu rakendamise/mõjumise tagajärg, mis on kvalifitseeritav juba massimõrvana ning genotsiidikuriteona, kui maailma rahvastikust kaob kuritegelike manipulatsioonide tagajärjel omapärane põlisrahvas – bioloogiline-antropoloogilne ja kultuuriline väärtdiversiteet assimileerimissurma ja asualade ümber- ning ülerahvastamise tagajärjel. Rootslaste rahvussuitsiid-eutanaasia pole nende endi ajutegevuse produkt/tagajärg (tegemist pole endogeense päritoluga psüühikahäirega ega autosugestiooniga), vaid võõrsugestiooniga (mit Kraft der Fremdsuggestion) – eksogeense päritoluga sisendprogrammi (nö pahavaraprogrammide) töö tagajärg, mis on kvalifitseeritav juba massimõrvana/genotsiidikuriteona (kui maakeralt kaob unikaalne põlisrahvas asualade ümber- ja ülerahvastamise ja assimileerimise rändrahvaste suurte hulkadega mehhanismide kasutamise läbi).

  • Avatar
   Tõnis Siim

   Ideoloogilised hävituspataljonlased-hüpnotisöörid, europolitrukid-uute okup.võimude kohalikud käsilased on eestlaste ajud ümber programmeerinud rahvusnihilistlike sisendustega, mille järgi eestlasi polegi füüsiliselt olemas (eestlase geeni pole olemas, seda pole leitud!),seetõttu rahvus võrdub pelgalt kodakondsuse/elamisloaga või iga inimese subjektiivse enesemääratlusega/valikuga ( oleme kõik lihtsalt inimesed – Homo sapiensi nimelise loomaliigi liikmed/esindajad!). Sellele rahvusnihilistlikule lähtekohalee baseerub ka rahvussuitsiidi – assimileerumise ja ümberrahvastumise läbiviimiseks mõeldud psühhoteraapiline aspekt – sest ükski normaalne inimene ei saa ju kurvastuda selle kadumise üle, mida pole olemas ja mida pole kunagi olemas olnud (füüsiliselt pole eestlasi põlisrahvana kunagi olemas olnud, kuna kõik planeedi Maa elanikud (hetkel ligi 7,8 miljardit inimlooma), kes tahavad eestlased olla, seda ka on, rahvus võrdub pelgalt kodakondsusega).

  • Avatar
   Tõnis Siim

   Rootslaste kollektiivne ajutegevus/mõtlemine on juba aastakümneid olnud kaaperdatud väikese huvigrupi poolt. Seetõttu ei kvalifitseeru rootslaste assimileerimissurm rahvussuitsiidiks-eutanaasiaks vaid rahvusmõrvaks ning genotsiidikuriteoks, kui maailmast kaob assimileerimissurma ja asualade ümber- ning ülerahvastamise tõttu/tagajärjel unikaalne-omanäoline põlisrahvas.
   INTERNETIST: Kes kontrollib meediat ja mõjutab masse põhjamaades ning Baltikumis !? “reede, 16. detsember 2016 Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi. Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi ja keelati uuesti kandideerimast peale seda kui ta avaldas info sellest, kes kontrollib Rootsi meediat. Nimelt tuleb välja, et “Bonnieri Grupp” omab suuremat osa Rootsi väljaannetest. Numbriliselt siis jaguneb nii: 96 raamatukirjastusfirmat, 42 äri ja börsi ajalehte, 105 interneti uudiste lehte, 9 filmi produktsiooni kompaniid, 176 erineva ajakirja välja- andmist, 23 suuremat ja peamist ajalehte, 33 telekanalit ning veel 33 “muud” meediaväljaannet Põhimõtteliselt domineerivad nad kogu Rootsi meediat. KUID sama grupp tegutseb ja omab suurt mõju ka Taanis,Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja ka BALTIMAADES! Firmad, mille kaudu omatakse enamust: LNK Rootsis, Alma media Soomes. Läbi Alma media kontrollitakse MTV3 ja SubTv kanaleid.Rootsis on TV4 nende oma. TV4 juhib Jan Scherman ja tema tütar Clara Scherman (juudid) Soomes on nende kontrolli all Iltalehti ja Kauppalehti ning nende oma on trükikoda Lehdentekijät mille kaudu ilmub 40 erinevat ajakirja. Soomes on ka 5 maakondset, 15 kohalikku ja 9 vaba ajalehte nende omandis. Nad on ka Baltic News Service (BNS) omanikud. Aga kes nad siis on? Nimi Bonnier on neil võetud hiljem, nende originaalne perekonna nimi oli Hirschel. Peale juutidest Bonnieri grupi on Rootsis ka selline mees nagu Peter Hjörne (päris nimi Kaplan. Juut), Göteborgs-Posten omanik ja peatoimetaja. See on Rootsis suuruselt 4 ajaleht. Lisaks paljudele kohalike ajalehtede omamisele on ta suurosanik “Liberala tidningars konsortium” e. Liberaalsete Ajalehtede Konsortsium. Ta on mõjuka juudi Per Gyllenhammer (endine juht firmas Volvo) õepoeg. Bonnier ja Hjörne omavad vastavalt 30% ja 10% Tidningarnas Telegrambyrå (Rootsi uudiste keskagentuur), millest enamus riigi ajalehti oma info ja uudised võtab. Robert Aschberg (juut) on kompanii nimega Strix Television omanik, kes teeb saateid kõigile suurematele aga eelkõige just TV3-le. Roberti emapoolne vanaisa oli pankur Olof Aschberg, kes rahastas bolševikest juutide revolutsiooni Venemaal, mille käigus tapeti kümneid miljoneid inimesi. Rootsi suurima ajalehe Aftonbladet peatoimetaja on juuditar Helle Klein, kes on kunagise Stockholmi pearabi Gottlieb Kleini tütar. Helle isa Ernst Klein on ka mõjukas tegelane meediamaailmas, olles kunagi suuruselt 9-nda ajalehe Östgöta Correspondenten peatoimetaja. Arvestades seda, et Rootsis elab umbes 20 000 juuti e. 0,2% kogu rahvastikust on nad enda kätte koondanud tugeva massimõjutuse ja propagandarelva. See jutt siin peaks ka meie meedia sõltuvust ja kallutatust tõestama. Sest ka meil on neid Bonnieri auhinna kandidaate päris palju. Meie meedia on kindla kontrolli all ja me kõik näeme mis Rootsist saanud on.”

 • Avatar

  Immigrant=sisserändaja. Kuidas saab riigikeelt mitte valdav tulnukas kodakondsuse? Mul on tuttav eestlasest Soome riigi kodanik kes sai kodakondsuse minu mäletamist mööda eelmisel aastal. Mida see muudab? Immigrant on ta Soomes sellegipoolest, mitte sünnijärgne soomlane. Vähemalt Soome riigikeelt valdab. Minu väide on tõene,sinu väide on soo mõtlemine.

 • Avatar

  Aga KYSIMUS… kas on need Tel Aviv kylastajad ja juudamaa kylastajad kysinud — Miks Iisrael ei ole selle multikulturalismi ja immigratsiooniga päri? Keeldumine on ju rassism! (ANTIFA loogika järgi “väljavalitud rahvas” Iisraelis on ju k6ik rassistid seal siis! Nemad keelduvad misiganes pagulastest ja lisaks sellele oma piiril lasevad snaiperid kohe maha need kes tulevad ligi piirile).
  Ise juudid ei v6ta mingeid neegreid/pedesid/värvilisi vastu. Ikka hala et “neid on liiga vähe”. Tegelikult maakeral k6ige ohustatum rahvas on eestlane, ning täpsemalt öeldes – valgest rassist, hetero, meesterahvas kes on pesuehtne eestlane. Palju saame neid? Seega ei tohiks olla mitte mingit segustamist ja neegrite importi Eestis.

  Lisaks sellele A/S eesti riik maksab “perset sygavale pagulasele” tuhandeid eurosid kuus, samas kui eesti pensionär kes tegi 40+ aastat tööd, saab napilt 470 EUR. Ei tea mida siis me isad/emad vanaisad/vanaemad vanavanaemad/vanavanaisad m6tlema peaks sellises olukorras?! See aga ei huvita poliitikuid, kyll aga kummardutakse Brysseli/USA/Iisraeli/Sorose suunas ja pistetakse pea tulle kui makstakse piisavalt.

  Oma maja, oma reeglid, meie maa, meie reeglid, ning pole midagi sorostel-eurovärdjatel s6na6igust – see peab elementaarne olema ju! Eriti et EESTI OLGU EESTLASTE JAOKS! kui ei saanud venelane eestlaseks, sis ammugi mitte ei hakka ka neeger/moslem seda olema , ka sovetiaegne “integratsioon” l6ppes fiaskoga ja tagajärjed pole senini parandatud.

  Immigratsiooni lembesus on liiga pehmelt öeldud. selle taga on George Soros ja Mastercard kes selle jampsi käima t6mbas. PLaan on ju et ujutada Euroopa yle 50 miljoni immigrandiga aafrikast ja lähisidast.

  Vaadakem parem kuidas on Jaapanis ja v6tke sealt eeskuju. Ei ole juttu l6imumisest ning too (jaapan) pole immigratsiooni maa, samuti nagu Hiina ja Taiwan. Seal kui must pättust teeb siis saab pikemalt m6tlemata kere peale. Sellepärast ka sinna ei tikuta. Eestis aga sellises olukorras kus must teeb pättust, m6eldakse vaid et mis toimus ja politsei annab kesta peale hoopis eestlasele, sest saadi aru et neegrit puutuda ei tohi, sest Bryssel/soros/USA keelab seda.

 • Avatar
  Risto Tanner

  Õige inimeste lõimumine toimub lasteaias ja algkoolis. Seal tuleb ja saab kujundada ühtset eesti kultuuriruumi. Lõimumise suurim vaenlane on hariduslik ja kasvatuslik segregatsioon. Lõpetagem see ära!!!

 • Avatar

  Kas sellist teemat on tarvis veel kellelegi selgitada? Meil on niigi immigrante protsentuaalselt rohkem kui teistes Euroopa riikides. Tallinnas ei ole enam varsti võimalik riigikeelega hakkama saada, vaja on vähemalt kahte võõrkeelt lisaks. Mitte et võõrkeelte oskuses midagi halba oleks aga Eestis on riigikeel Eesti keel ja ainult Eesti keel.

  • Avatar

   … just. ning lisaks sellele “mustamäe” omandabki selle tähenduse s6na otseses m6ttes nn. neegripesana. Nende “import” endiselt jätkub. Kahjuks. Probleemid on veel et politsei on pigem “rikaste politsei” vaid, et kus musti ei kutsuta korrale, kyll aga represseeritakse oma inimesi.

  • Avatar

   Tee nüüd selgelt vahet, kes on immigrant ja kes ei ole.
   Need, kel on küll venekeelsed ja samas EV kodanikud- s´need ei kvalifitseeru immigrantideks.
   Järelikult ei vasta sinu väide tõele.

   • Avatar

    Immigratsioon ja kodakondsus on eraldi teemad. Kui immigrant saabki kodakondsuse jääb ta ikkagi immigrandiks. Kodanik peaks ikka riigikeelt kah rääkima. Minu väide on tõene aga sinu väide soovmõtlemine.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused