“Si Vis Pacem”, 04.03.2020: Mart Helme räägib olukorrast Türgi ja Süüria konfliktis ning sellega seoses ka uuest rändekriisist

Riigikaitsesaade "Si Vis Pacem...", Saated,
- Updated

Riigikaitsesaate “Si Vis Pacem” värskes osas kõneleb Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees, siseminister Mart Helme Türgi ja Süüria järjekordse konflikti tagamaadest, nähes seal olulist rolli Venemaal.

„Võtmemängijad on seal Putin ja Erdogan,“ lausus Helme.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Saatejuht on Erik Boltowski.

One commentOn “Si Vis Pacem”, 04.03.2020: Mart Helme räägib olukorrast Türgi ja Süüria konfliktis ning sellega seoses ka uuest rändekriisist

 • Avatar
  Elmer Hill

  Nikolai Uhkmets Kuule, Koljakene!Esiteks õpi veidi viisakust-mina pole sinule iialgi midagi jämedat öelnud, kuid nüüd ütlen-mölakas oled, ja loll nagu oinas.Ei taha uskuda, et EKRE toetajate/liikmete hulgas on palju kolja-taolisi alamõõdulisi, kelle ainuke argument on sõim.
  Ühes on oinapeal õigus: seadus pole veel LÕPLIKULT heaks kiidetud, loe, kui oskad, kipsipea (Yahoo! News).
  “Mr Putin’s drive against Western liberalism has included a controversial ban on disseminating “gay propaganda” among young Russians. The ban – condemned by many liberals and the European Court of Human Rights – has been used to harass gay rights activists.

  The constitutional reform bill was approved by the Russian parliament’s lower house – the State Duma – in January, and Mr Putin’s amendments were introduced in time for a second reading next week. The Russian legislature is dominated by Putin supporters.

  A public vote on the constitutional revision is scheduled for 22 April, but before then it has to get final approval from parliament and the Constitutional Court.”

  Tõlgin Kolkale:
  “Hr.Putini rünnak lääne liberalismi vastu sisaldab vastuolulist keeldu levitada homopropagandat noorte venelaste seas.Seda keeldu-mis on hukka mõistetud paljude liberaalide ja Euroopa Inimõiguste Kohtu poolt- on kasutatud homoaktivistide ahistamiseks.

  (Ehk nüüd saab oinapeale selgemaks:) Konstitutsioonilise reformi eelnõu KIIDETI HEAKS(!) Venemaa alamkojas-RIIGIDUUMAS-jaanuaris ja Hr.Putini parandused viidi sisse teiseks lugemiseks järgmisel nädalal.Vene seadusandlust domineerivad Putini poolehoidjad.

  Konstitutsiooni muutmise avalik hääletus on planeeritud 22.Aprilliks, kuid enne seda peab ta saama lõpliku heakskiidu parlamendi ja Konstitutsioonikohtu poolt.”

  Kas mühkamile on lõpuks selge, et see seadus on praktiliselt juba läbi läinud, ka heaks kiidetud Duuma poolt-edasine on vormistamise küsimus?

  Ning objektiivsust vihkavatele kaabakatele: lugege ja mõtisklege selle Putini(PUtini, mitte PUUtini, Sm.Kolja!) seaduse üle: kas Mart Helme ja EKRE oma programmi ja ideoloogiliste seisukohtadega ei teeks võimaluse korral Eestis sama?Vastan: teeks küll!On ju nii, Mart?

  Aga, Roomet, mina rääkisin just TÄHTSAST igapäevasest seisukohast, mis puudutab meid kõiki.Putini kuritegusid lahka kuskil mujal, minu käesoleva arvamusega pole neil mingit pistmist.Fakt on see, et see uudis lõi ameeriklaste seas laineid ja niipalju, kui mina nende arvamusi lugesin(Yahoo), olid nad kõik Putini seadusest vaimustuses, ka mina ja usun, et paljud-paljud Eestimaa elanikud ka.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused