Järelhüüe meie keskelt lahkunud sõbrale…

Satiir,
- Updated
Facebook
©Reuters/Scanpix
Facebook

Saime vapustava ja kurva üllatusena teada, et Sa lahkusid meie keskelt.

See oli meeletult suur löök kogu Sinu sõpruskonnale  — alles eile Sa ju vestlesid meiega, jagasid teavet kõigest, mis Sinuga on juhtunud, edastasid meile maailma uudiseid, jutustasid heast ja halvast  — ja nüüd äkki Sind enam pole! Seda on võimatu uskuda, et Sa ei kirjuta enam kunagi meile ega jaga oma saladusi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sinu lahkumine oli meile ootamatu, miski ei viidanud sellele, et Sa lähed teistele teedele. Tahaksime väga loota, et Sa naased meie juurde, aga karm elu irvitab meile näkku ja ütleb  — sealt küll tullakse tagasi, aga teises elus, olles endale avanud uue lehekülje.

Praegu me veel jälgime iga punast tulukest, iga märki, mis võiks osutada sellele, et Sinu kaotus pole tõsi, et see on halb unenägu ja Sa naased meie suurde sõpruskonda… Meie kaotus on suur ja korvamatu!

Oh, sõber, MIKS SA KÜLL SULGESID OMA FACEBOOKI-KONTO?!

Allikas: internet

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused