Kas ERJK on piisavalt karastatud, et sundida neid saateid “Räägime asjast” üle kuulama?

Satiir,
- Updated
©Scanpix
Väino Linde saab poliitorava jaoks tervistkahjustava töö.

Reformar Väino Linde andis erakondade rahastamise järelevalve komisjonile tervistkahjustava töö ja alustuseks peaks komisjon määrama tema enda saateid “Räägime asjast” läbi kuulama.

Ettepaneku saate “Räägime asjast” vastavust seadustele uurimiseks tegi ERJK liige Väino Linde, kes kuulub ülesärritatud ja hüsteerias Reformierakonda. Tegemist on saadetega, mis läksid eetrisse enne mai lõpus toimunud Euroopa Parlamendi valimisi.

Erakondade rahastamise järelevalve komisjon (ERJK) asub selgitama, kas Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) poliitikute Mart ja Martin Helme TRE Raadio saate “Räägime asjast” puhul võib olla tegemist varjatud valimisreklaamiga.

“Kuulame saated üle, et hinnata, kas tegemist on tasulise reklaamiga või on need käsitletavad keelatud annetusena” ütles neljapäeval ERR-ile komisjoni aseesimees Kaarel Tarand. “Menetlust me veel ei algata.”

Vähemalt Liisa Oviir vajab küll nende saadete kuulamise eel tugevat vasakliberaalset vaktsineerimist, muidu hakkab talle järsku Martin Helme meeldima. Kaarel Tarand kuulub provokatsioonides karastatud poliitperekonda. Väino Lindele aga tuleb pärast “Räägime asjast” saadete ärakuulamist teha põhjalik täiendkoolitus liberaalse demokraatia väärtustest, muidu võib ta Mart ja Martin Helme saadete järel kehastuda algul Igor Gräziniks ja siis EKRE-sse astuda.

Arvatavasti ütleb Linde siiski, et kõik saated on otsast otsani varjatud valimisreklaami täis ning Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tuleb laiali saata, tema nime EKRE kasutamine sajaks aastaks keelata, Helmed euroneeduse alla panna ja kõik erakonna 18 toetusprotsenti Reformierakonnale üle kanda.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused