Nädala naljanumber: kärakalembeline Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker

Satiir,
- Updated
©UU
Uued margid Ischias ja Junckermeister.

Uued Uudised otsustasid sel nädalal välja anda tiitlid “Nädala tegija” ja “Nädala naljanumber”.

Viimase tiitli pälvib konkurentsitult Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker, kes jäi NATO tippkohtumisel kaamerate ette olekus, mis on ilmselgelt omane joobnud inimesele. Kuigi kõnealune kohtumine toimus eelmisel nädalal, tulid peamised vastukajad ja selgitused sellel nädalal, mis lubab ka naljanumbri tiitli Junckerile omistada.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Meediale tõtati muidugi kohe rääkima EK presidendi ishiasest, mis olevat sellise kõnnaku tinginud, kuid see muutis kogu loo veelgi rumalamaks, sest jutud Junckeri kärakanõrkusest  on juba aastaid liikvel olnud. Pealegi on varasemaid ja esmaseid salvestusi ning hilisemaid, õigustuslugude juures olevaid videoid võrreldes näha, et viimaseid on töödeldud.

Muidugi tõi selline selgitus ka naljahammaste tohutu fantaasialoomingu laine nii pildis kui ka tekstis. Näitena toome anekdoodi: Belgia politsei peab kinni ebakindlalt liikunud autojuhi ja küsib: “Kas olete tarbinud alkoholi?” “Ei ole, aga mul on ishias!” “Vabandage härra Juncker, jätkake sõitu!”

Samuti tuletati meelde Tootsi juttu Maalile, kuidas mõisahärrale, kelle juures Joosep töötas, lõi ishias vahel pähe ja ta peksis siis teenijaid kepiga. “Kas siis, kui Juncker Poolat ja Ungarit materdab, on tal ishias jalgadest pähe löönud?” küsitakse sotsiaalmeedias.

Alljärgneval pildil aga on viktoriiniküsimus: mida tohib purjus peaga juhtida? Variandid: a) autot; b) jalgratast; c) Euroopa Liitu.

Lõpetuseks võib jutuks võtta ka selle, kuidas USA presidenti Donald Trumpi sarjatakse tema vahel harjumatu kõnepruugi pärast, kuid Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker on juba aastaid inimesi valimatult musitanud, lipsust sikutanud, pealaele patsutanud ja muid lapsikusi teinud (ehk laksu all olles?), kuid seda peab Euroopa nähtavasti normaalseks…

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused