Nädalavahetushuumorit: rahvuskonservatiivi avalik kiri Jaak Madisonile ja Martin Helmele

Satiir,
- Updated

Möödunud kolmapäeval näitas peaminister Jüri Ratas valitsuse infotunnis Riigikogu saadikute küsimusetele vastates taas hämmastavat oskust vastata konkreetsetele küsimustele demagoogia, hämava udutamise ja kohe esimestest sõnadest algava otsestest vastustest kõrvalehiilimisega.

See pani pensione ja kvoodiimmigrante puudutavate küsimustega välja tulnud EKRE saadikud Jaak Madisoni ja Martin Helme nördinult häält tõstma, mille järel levis Facebookis kulutulena ühe postitaja humoorikas ja noomiv pöördumine nende poole. Uued Uudised vahendavad Lauri postituse, et meie lugejate nädalavahetus ei mööduks vaid tõsiste ja eluliste uudiste saatel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Jaak ja Martin… ajame nüüd veidi tõsist juttu ka. Oskate te vähemalt ise öelda, et miks te seda teete?
Me oleme ju kõik heldimusega vaadanud Jüri Ratase poliitilist tähelendu. See on midagi armast ja täiesti enneolematut. Umbes midagi sellist, et pelikaniema võtab endale “pojaks” pandakaru vms. On põnev ja eksootiline samal ajal. Kogu see värk, kuidas nad Ossinovskiga Eesti majandust kujundavad, ajab juba isegi väga morbiidsetel inimestel naerukrambid peale. Kogu see teie nii-öelda “küsimuste esitamine” meenutab kõrvalt vaadates juba koolivägivalda. Kas te ise ei saa aru, kui ülekohtused te olete? Ega teil ju ka ei esitatud esimeses klassis küsimusi, millele oleks osanud alles kümnendas klassis vastata? Olge ikka õiglased. Küsige Jüri käest asju, millest ta ikka aru saab. Siis ei oleks seda vastamist nii piinlik vaadata… eriti veel kogu Eesti rahva ees.
Küsimused võiksid olla umbes sellise raskusastmega, et kas talle meeldib pallimäng, või kas ta saab aru, mis erinevused on lehmal ja kaelkirjakul. Ma palun teid tõepoolest, Jaak ja Martin… nagu üks konservatiiv teist… ärge palun olge nii ülekohtused! Ma saan aru küll, et teinekord on maru vägev olla sarkastiline ja näidata teist inimest väheke vildakas valguses… aga igal asjal on ju ikka ka piir.”

Foto: Tairo Lutter, Postimees

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused