Anonüümne poliitkorrektne luulendus

Satiir,
- Updated
276_11

Kõnealuse (anonüümseks jääda soovinud) allika sõnul….

Ükskord vallavanem (nimi on allikale teada), kolkis ( verbaalne sõnelemine e müksamine, mida võib Eurostati meetodika järgi tõlgendada peksuna)

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

vallavaest (isikuandmed rangelt kaitstud).

Lubi (keemiline koostis on ärisaladus) langes Sitamaja (kohanimi muudetud) laest (täpsem aadress kaetud 75 aasta pikkuse riigisaladuse looriga)

Kolkis eest (mille eest, on prokuratuurile teada) ja kolkis takka (kuid uurimise huvides lähemalt täpsustamisele ei kuulu)

Ü t l e s (tekst sõrendatud): „Vaene ole vakka (palun mitte seostada Vao asulaga)!

Muidu abirahast ( sotsiaaltöötaja nimi salastatud) ilma (ilmateate salastamise põhjus 25 aastaks salastatud) jääda võid!“

„Võid või võid või hoopis rasva…?“ päris Vallavaene (elukoht ja nimi muudetud).

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused