Presidendi vastuvõtt tõi esile Eesti riigi tõelised valupunktid

Repliik, Satiir,
- Updated
©Reigo Teervalt/Õhtuleht
Eesti Vabariigi tähtsaim tegelane pole mitte mingi penskar, vaid ikka eliitpingviin!

Eesti peavoolumeedia ei leidnud ainsatki sõbralikku sõna tõrvikurongkäigu jaoks, aga õnneks oskavad väljaanded vähemalt nomenklatuursete ürituste päevaprobleemid piisava ehedusega välja tuua.

Delfi näiteks kajastab vägagi detailselt ja südantmurdvalt, milliste suurte üldriiklike ja kiiret lahendamist vajavate probleemide käes vaevleb Esimene Eesti. Selle annavad edasi alljärgnevad pealkirjad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Üksi? Üksi! Kadri Simson selgitab, kuhu jäi tema käevangust kallim Teet Soorm!”
“Peost joovastunud Oudekki Loone paljastab, milline on balli järelpidu Yana Toomi juures!”
“Kuhu põgenesid tipp-poliitikud? Kelle abikaasa tahtis üksi peole edasi minna?”
Ja mudugi kõige südantlõhestavam uudis: “Ajalooline moenähtus: presidendi vastuvõtul sai näha koguni viit ühesugust kleiti”!

Siin tekib õigustatud küsimus: miks pole riik veel pingviinipääste fondi asutanud? Kuidas küll lastakse viiel patriitslannal ühesuguse kleidi kandmisega endast näljaroti mulje jätta? Nagu oleks Danske eliidile liiga vähe sisse toonud…

Õudne elu sel esimesel Eestil! Teine Eesti elab Delfi järgi täiesti hõlpelu, käib Vabaduse väljakul (tõsi küll, vastumeelselt ja Odini Sõdurite järelvalve all) bensiiniaurusid nuusutamas ja pärast vanalinnas viha õhutades ringi kooserdamas, väites, et nad teevad seda Eesti eest.

Miks ei oleks võinud vihaõhutajate tõrvikurongkäigu turvamisele kulunud maksumaksja raha eest osta hoopis neljale emapingviinile erinevad kleidid? No ei saa aru, kuhu Teine Eesti oma populistlikus ülbuses jõudnud on… Eesti tõelised probleemid ei seisne ju mingites pensionides või Soome läinud Bocki-meestes, vaid viies ühesuguses kleidis, mis panevad kandjad silmad peast välja häbenema!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused