Suhtesarja staari fänn Ilvese käsi haaraks haamri järele

Satiir, Varia,
- Updated
©Scanpix
Toomas Hendrik Ilves (paremal)

Aktiivne Twitteris säutsuja, endine president Toomas Hendrik Ilves, tegeleb Eesti praeguse valitsuse siunamise kõrval ka hoopis maisemate asjadega. Kroonika kirjutab, et temast on saanud tõsielusarja „Rannamaja“ staari Seidi Voogre andunud fänn.

Kevadel märgati, et Ilves on hakanud sotsiaalmeedias jälgima suhtesarjas “Rannamaja” kuulsaks saanud Seidi Voogret. Nüüd on Ilves otsustanud ka tõsielustaari mõttekäiguga eriti omapäraselt liituda.

Seidi jagas Twitteris oma jälgijatele, millega tema viinerid kõige enam seostuvad. “Kui ma näen kuskil sõna viiner, siis mul tuleb ju viineripiruka isu.”

Kuigi postituse all kõige suuremat arutelu ei tekkinud, siis Toomas Hendrik Ilvesele kuuluva kontoga jäeti sinna vastulause. “Kui mina aga näen sõna vineer, haarab mu käsi haamri järele,” mida saadab inglit kujutav emotikon.

Mäletatavasti oli välisministrina Ilvesel roll ka ropuvõitu filmis „Jan Uuspõld läheb Tartusse“, kus ta kehastas iseennast ja avaldas selles stseenis midagi oma kätega ära teha.

Tont seda teab, mida Ilves viimatise säutsu all mõtles või mis seisundis ta parasjagu oli, kui seda kirjutas. Tõik on aga see, et väga tõsiselt ei saa endist presidenti küll kuidagi võtta, ehkki ta üritab eemal olles Eesti elule kaasa säutsuda.

Tegu oleks nagu kahestunud isiksusega, kes kikilipsu asemel tõepoolest haaraks pigem haamri järele ja teeks midagi konkreetset oma kätega. Või näeb Ilvest peatselt hoopis “Rannamaja” järgssies hooajas. Mine võta kinni.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused