Sukeldujad on valiku ees: kas ühineda paremäärmuslastega või püsida pealpool veepinda ja kuival maal

Veealune nats? Pilt on illustratiivne.

Ruuben Kaalepi käemärk Riigikogu saadiku ametivande andmisel vallandas pahameeletormi, kuid ilmselt ei ole ajakirjanikud erilised sukeldujad, sest nad ei tea, milline fašism valitseb vee all.

Uutele Uudistele kirjutanud sukelduja Martin ütleb irooniliselt: “Mina arvasin, et olen kogenud sukelduja, nüüd selgus, et teeme vee all hoopis natsimärke!” Ta lisab: “Etteheidetud käemärk on üks olulisemaid ja ilma seda näitamata ei saa jätkata sukeldumist.” Seega valik: kas sukelduv paremäärmuslane või püsi kuiva maa peal!

Sukelduja toob terve rea näiteid: ThoughtCo loos “20 Common Scuba Diving Hand Signals” ehk “20 sukeldujate käesignaali” öeldakse, et esimese asjana õpivad nad OK-märguannet – seega algab sukeldumine valge rahvusluse propageerimisega ehk veealust maailma armastavast inimesest tehakse kohe nats.

Youtube`s on lausa video, kus naisnats näitab juba 13 sekundil, et valge olla on hea.

Eestis on natsid imbunud sisekaitsesse: digiriiul.sisekaitse.ee õpetus leheküljel 81 näitab samuti, et nats olla on igati OK.

Kuigi Eesti ajakirjandus leidis natsismi üles Riigikogust, on nende natsijahi tööpõld veel lai, sest Eestil on Vikipeedia andmetel 3794 kilomeetrit rannajoont pluss üle 1400 järve – kes teab, kui palju natse meie vetesügavused lisaks Ruuben Kaalepile veel peidavad?!

Kommentaarid