Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Sven Sildnik: normaalsuse tagasitulek – pabervalimised, sõnavabadus, tõde, rahu ja vaikus, aga ka elupäästjad kopterid

-
15.01.2025
Sven Sildnik

Tänases Kanal 2 Telehommiku saates tegi Mart Helme hulga huvitavaid, hirmutavaid ja tõele vastavaid avaldusi, alates sellest, et tuleb hüvasti jätta roosade eksiarvamustega ning lõpetada kaitsealane enesepettus, et me oleme NATO ja me pole kunagi olnud nii hästi kaitstud jms. Loota on ainult USAle ja oma riigi reaalsele võimekusele, mida on õige napilt.

Kunagi nii palju sõimu ja alandamist põhjustanud plaan B on aktuaalsem kui kunagi varem. Uus maailmakord ei teki päevade, vaid aastatega. Seega on meil kaitsevõime lünkade likvideerimiseks aega väga napilt. Rahuvõimekus on meil samuti nigel. Täna raputab uudis grippi surnud väikesest tüdrukust kogu Eestit, kopter ei saanud lennata ja juhtus kohutav õnnetus.

Kui EKRE oli valitsuses, oli tehtud korralik analüüs ja plaan kopterite ostmiseks, plaan aga lendas valitsuse kukutamise järel prügikasti. Nüüd on pooletoobised ministrid avastanud kopteriprobleemi, naeruväärne. Oli ka plaan osta kopterivõimekusega sõjalaev, mida oleks saanud muuhulgas kasutada merekaablite kaitseks ja toimetada merel koos skandinaavlastega nagu võrdne võrdsega, mitte toimuvat kaldalt pealt vaadata.

Tuleb nõustuda nii sellega, et tänane Eesti valitsus on saamatu ja ebakompatenetne, nagu ka sellega, et teise ilmasõja järgset Teheran-Jalta-Potsdami lepetele rajatud reeglitepärast maailma ei ole enam. Tekkimas on uus ja kes teab, võibolla ka hullem. Aga võib-olla palju parem. Tõenäoliselt keskendub Ameerika madistamiseks Iraani ja Hiinaga, ning jätab eurooplased kus see ja teine. Aga kuulake ise alates 41. minutist.

Selline analüüs tekitab õige ärevaid mõtteid. Euroopast ei ole ju elulooma. Pedestunud, tädistunud, islamiseerunud ja pahatihti ka loomastunud, nagu draamateatrite näitel on igaühele selgeks saanud. Sellisel riiklikul moodustisel ei ole tulevikku. Võib-olla valitakse alternatiivsemad jõud Saksamaad valitsema, või ehk see alternatiiv lihtsalt tühistatakse, nagu Rumeenia uus president. Demokraatia on läbitud etapp.

Eurotürannia on fakt, grusiinide ja rumeenlaste langetatud valikud vabadel valimistel isehakanud bürokraatidele ja süvariiklastele korda ei lähe, nad ähvardavad otsesõnu ka Saksa valimised tühistada, kui tulemused neile ei sobi. Ilmselgelt nad ei sobi, sest saksa rahvast 70% jagu toetab AfD ideid – jämedas joones vähem kliimat, immigrante ja sõda.

Normaalsus on vaikselt, aga kindlalt taastumas. Juba suudavad telemeedia töötajad plaan B juttu kuulates enesevalitsemise säilitada, see on suur samm toimiva ajakirjanduse poole. Ameerikas võib normaalne elu taastuda, presidendivalimised võitis igal juhul terve mõistus, mis edasi, eks me näe. Süvariik võib ka viimasel hetkel amokki jooksma hakata.

Seni kuni meil on kasutusel väärastunud e-valimised, pole eurotürannidel vaja valimistulemusi otsitud ettekäänetel tühistama hakata. Kas aga kogu selles e-tsirkuselgi enam pikka pidu on? Ega ei tea, siingi on ootamatuid ja tervitatavaid arenguid normaalsuse suunas. Kauged ja kõrged ametnikud on saadetud seda mülgast läbi kammima.

Vastuseks Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esindaja poolt saadetud kirjale, otsustas OSCE/ODIHR (Euroopa julgeoleku- ja koostööorganisatsiooni demokraatlike institutsioonide ja inimõiguste büroo) korraldada 11.-13. veebruarini ekspertmissiooni Eestisse, mille eesmärk on e-valimiste hindamine.

Selle uudise peale on nuttu ja hala palju. Kõige valusam on alternatiivmeedias lammutavatel kalamuslastel, kelle lemmik teemaks on see, et mitte keegi ei tee Eestis mitte midagi e-valimiste hävitamiseks. On tehtud ja EKRE tegi. Polegi enam midagi rääkida, podkastid tuleb kinni panna ja minna tootvale tööle.

Kas sellel misjoonil on ka reaalseid tagajärgi? Vara veel otsustada, eks nad mingid globalistireod ole, aga globalistidest on nutikamad juba poolt vahetanud ning Trumpi ja Muski poole üle läinud nagu FB vangide suur sõber ja sõnavabaduse eestvõitleja Zuckerberg.

Kas see OSCE/ODIHR imet teeb või ei, selgub peagi, hetkel on aga kohalike liberastide hulgas paanikat omajagu ja isegi see on positiivne tulemus. Mida halvem on globalistil-satanistil, seda parem. Ka see on normaalne ja õiglane, kui halval inimesel on halb olla. Ja kui need e-valimised oleksid üks puhas ja ilus asi, ega nad siis ei paanitseks, ei rapsiks.

Hüsteeriat on palju ka ajakirjanduses, küll on neil ahvirõugete üleilmne pandeemia, millest muidugi asja ei saanudki, aga kisa tõsteti taevani. Kes veel ei ole lugenud sellest, kuidas kassid ja inimesed surevad linnugrippi, tehku seda kohe, saavad ka suutäie naerda. Täna tuli kurjakuulutav sõnum sellest, et Euroopasse jõudis suu- ja sõrataud.

Appi, appi, sõrataud! Ja mis ma nüüd teen selle uudisega? Ilmselt peaksin otsustama, kas haigestuda või mitte? Otsustasin mitte haigestuda ja veel vähem lehti lugeda. Raamatuid on? On. Kes saab mind sega normaalsete raamatute lugemisel, õhtul võtan Strindbergi “Teenijatüdruku poja” ette.

Perverdid on hakatud kirjanduse sildi all kaubastama homoseksualismi ja menstrualismi, ma ei kiida seda heaks ja ei loe seda kaugeltki mitte. Kirjanike liidu esimees peab tagasi astuma. Isegi filmikunstis on normaalsus säilinud, aga seda muidugi vanemates kihistustes. Kui me ei jõua ära oodata, millal lõpetatakse sõjad ja e-valimised ja totaalne lastepilastamine, siis võime lugeda klassikat ja peame valima EKREt, midagi muud siin ei aita.

Igal juhul on meil lootust, arengud on paljutõotavad.

Sven Sildnik,

Sisepaguluses 15.01.2025