Toetus

,
- Updated
©Backpack.Studio
Uued Uudised

Vaikimisi: 10,00

Toeta Uute Uudiste väljaandmist enda poolt valitud summaga.
Annetuse tegemisel lisa selgitusse annetaja EES- ja PEREKONNANIMI ning kindlasti ka ISIKUKOOD. Ilma nime ja isikukoodita annetusi ei luba seadus vastu võtta.

Min: 5,00

Kategooria:

Kirjeldus

Aita kaasa Uute Uudiste väljaandmisele, toetades tegevust enda poolt valitud summaga.

NB! Seadus lubab meil rahalist toetust vastu võtta ainult ERAISIKUTELT.
Annetuse tegemisel lisa selgitusse annetaja EES- ja PEREKONNANIMI ning kindlasti ka ISIKUKOOD. Ilma nime ja isikukoodita annetusi ei luba seadus vastu võtta. Suur tänu kõigile toetajatele!

Iga toetus on oluline!

Uued Uudised on Eesti ajakirjandusmaastikul unikaalne rahvuskonservatiivne portaal. Näeme iga päev vaeva selleks, et teha võimalikult head väljaannet, mis lähtub ausast tõetaotlusest, seistes rahvuskonservatiivsete väärtuste kaitsel. Sina saad ühes meiega seista rahvuskonservatiivsete väärtuste kaitsel, toetades Uute Uudiste väljaandmist. Iga toetus on oluline, isegi kui see on pisike, sest koos teistega muutub see suureks jõuks!

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused