Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Alari Kivisaar lubab teda rassistiks tembeldanud inimesed kohtusse saata: sain enda nahal tunda, kui lihtne on inimene valedega jalge alla tallata

-
11.06.2020
Alari Kivisaar.
© Kuvatõmmis.

Sky Plusi raadiohääl Alari Kivisaar postitas Facebooki pöördumise, milles ütles, et kuna ta on sattunud laimukampaania ohvriks annab ta asjale ametliku käigu ning saadab teda laimanud inimesed advokaat Robert Sarve abil kohtusse.

Hiljuti algatati Alari Kivisaare vastu petitsioon, mille algatajad süüdistavad Kivisaart rassismis ja soovivad, et ta eetrist eemaldataks. Allkirju hakkasid koguma ka Kivisaare toetajad.

“Eelmisel nädalal kuulutati mind Eesti parimaks raadiohääleks, sain väga suure tunnustuse osaliseks, järgmisel hetkel sõidad vilkuva rohelisega üle ristmiku ja pa-pahh. Rassist! Päeva pealt!” rääkis Kivisaar videopöördumises. “Ma olen esimene inimene Eestis, keda on valeuudise põhjal üritatud sellest stuudiost lahti kangutada, ehk vallandada. See on absoluutselt absurdne olukord!”

“Aga need inimesed, kes mind nüüd jahivad, tulid üle ristmiku minu selja taga juba punase tulega. Ehk siis, nad on rikkunud seadust. Praegu ma saan enda nahal aru, kui lihtne on valede ja laimuga inimene tänapäeval jalge alla trampida ja kogu tema elu ära rikkuda,” jätkab Kivisaar.