Anti Poolamets Postimehe otsestuudios: “Me oleme suveräänsuspuudega riik, me pole päris vabad enam!”

Uudised,
- Updated
Riigikogu 14 koosseis

Riigikogu EKRE fraktsiooni ja väliskomisjoni liige, Anti Poolamets, väisas eeltulevate Euroopa Parlamendi valimiste tuules Postimehe otsestuudiot, kus tuli juttu nii Euroopa Liidu föderaliseerimisest, referendumitest, ajakirjandusvabadusest kui ka paljust muust.

Poolamets tõdes, et Eestil on virnade kaupa direktiive ja standardiseerimisi, mis piiravad ja takistavad majandust.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“See on pöörane ülereguleerimise masinavärk, pöörane nõukogude stiilis bürokratiseerunud masinavärk,” sõnas ta.

“Mina leian, et andke kohapeale rohkem otsustusõigust. Andke rahandusalast otsustusõigust. Andke kõige üle rohkem otsustusõigust. Usaldage oma inimesi, oma rahvaid. Euroopa Liidus ei usaldata isegi 20-30 miljonilisi rahvaid ja nende võimet otsustada oma saatuse üle.”

Poolamets tõi praegusele olukorrale paralleeli nagu tegu oleks koolidirektorliku suhtumisega täiskasvanud inimestesse.

Pagulastes probleemist rääkides, tõdes Poolamets, et kõige paremini aitab illegaalse immigratsiooni vastu kaine poliitiline mõistus. Näitena tõi ta Salvini ja Orbani, kes lõpetasid paari kuuga piiriülese illegaalse rändamise.

“See on number üks, et sul on normaalne poliitiline juhtimine, siis pole tara ka vaja,” tõdes ta.

Ajakirjandusvabadusest rääkides sõnas Poolamets, et läbi ettevõtlusvabaduse on meil olemas ka ajakirjandusvabadus. Igaüks, kes tahab, saab teha paari päevaga enda portaali või ajalehe.

“Selles mõttes on ajakirjandus vaba, kuid praegune ajakirjandus on kallutatud vasakliberaalsuse kasuks,” tõdes ta.

Ülekanne on järelvaadatav aadressil:

https://tv.postimees.ee/6673573/otse-postimehest-stuudios-on-ekre-euroskeptik-anti-poolamets?_ga=2.23527865.2062036335.1556790399-2024593675.1517176454

 

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused