Eesti parim juht Jaanus Vihand: „Jutt pöördumatust Eesti mainekahjust on üle võlli“

Uudised,
©Scanpix
Jaanus Vihand

Vastupidiselt Eesti mainet kahjustavale presidendile ja mõnele teisele „arvamusliidrile“, rääkis aasta parimaks juhiks valitud jaekaubandusketi Coop juhatuse esimees Jaanus Vihand Postimehele, et jutt pöördumatust mainekahjust on üle võlli.

„Mulle meeldivad paljud EKRE seisukohad, mis väljendavad tervet ja kainet talupojamõistust,“ ütles tippjuht, lisades, et EKRE esilekerkimine on seotud sellega, et meie elu läks vahepeal väga teise äärmusse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

„Arvan, et praegune valitsus ei keera mitte midagi pöördumatult tuksi. Kogu see suure mainekahju jutt on selgelt üle võlli keeratud. Ma ei võtaks seda nii traagiliselt,“ lausus Vihand.

„Palju on räägitud Helmete käemärkide tegemisest. Okei, mulle ei istu nende provotseeriv trollimine, aga me ei saa käemärkide pärast päris lolliks minna! See käemärk on kogu aeg ju tõesti „okeid“ või „head tuju“ tähendanud. Isegi sinu telefonis, Messengeri rakenduses on see märk olemas! Poolteist aastat tagasi hakkasid mingid tüübid sellega nalja tegema. Siis seoti see millegipärast valgete ülemvõimu kujutamisega. Aga see asi nii hulluks keerata on täiesti ajuvaba,“ rääkis parimaks juhiks valitud Jaanus Vihand

Muu hulgas oli juttu ka sellest, et piirikaubanduse pehastamiseks tuleb kindlasti alkoholiaktsiisi langetada.

Praegu on alkoholi tarbimine kasvanud, samas ettevõtjad on kahju saanud: kümned poed on kinni pandud, palgad on jäänud tõstmata ja investeeringud tegemata,“ rääkis ta. „Kui juba langetama minna, tuleb teha seda korralikult. Et aktsiisid jõuaks Läti taseme lähedale. Kui vähendamine on kosmeetiline, ei aita see midagi.“

Ta lubas, et kui aktsiisid langevad, läheb õlu nende poodides odavamaks.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused