Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Äärmuspopulistlikud „rohelised“ asusid kaitsma elupuu kuivanud oksi

25.10.2020
Rohelised võitlevad tavaliselt ikka näiteks mesilaste eest, mitte inimlike veidruste toetuseks.
© Scanpix

Rohelised peaksid seostuma loodusläheduse ja loomulikkusega, kuid vähemalt Eesti omad on küll asunud looduse veidruste kaitsele.

Uudised ütlevad, et rohelised on asunud korjama allkirju selle toetuseks, et samasoolised saaksid õiguse abielluda. Seega astuvad nad otseselt välja Looduse loomulikuima osa, mehe ja naise eluandva suhte vastu, sest just sellel pinnal on praegune vastasseis konservatiivide ja „progressivistide“ vahel käimas.

Tegelikult pole siin midagi imestada – keskkonnakaitses üle võlli minevad rohelised pole kusagil massiparteiks muutunud, ja kus nad selle on saavutanud, on nad selleks Looduse tahaplaanile visanud ning Marxi teenima asunud.

Nüüd siis toetavad rohelised heteroseksuaalsuse ja homoseksualismi vastasseisus viimaseid ehk viljatut, ahtrat ja hääbuvat osa Looduse ringkäigust, aga ka aborte. Võib-olla teevad nad seda selleks, et suureks paisunud inimkonda sellest välja puksida – kes neid äärmuslasi teab.

Lähtuvalt roheliste ideoloogiast võib oodata uusigi „progressiivseid“ samme. Ilmselt hakkavad nad toetama inimeste kloonimist, et homomaailmas ikka järglasi tuleks. Veganluse survel lasevad nad miljardid koduloomad ilmselt lemmikloomadeks ümber aretada, et inimkond neid ei ekspluateeriks. Taimed hakkavad olema ainult puhas poliitkorrektne GMO.

Ja milleks on vaja džungleid – asja ajavad ära ka õlipalmiistandused, sest sealt tõuseb tulu ja puud on ka olemas. Kui juba homod asendavad eluandva inimkonna osa.

Fašsism tungib väga aktiivselt peale – meil on olemas kliimafašism, iseenda paroodia Antifa, keskkonnafašism (Extinction Rebellion), toitumusfašism maruveganluse näol ja palju muudki vasakliberaalset neomarksismist ja fašismist nakatunut.