Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Äärmussotsid sõiduvees: ERJK likvideerimise eelnõule lisati 50 000 muudatusettepanekut

-
09.06.2020
Sotsid esindavad Riigikogus poliitilist kultuuritust.
© Uued Uudised

Sotsid tunnistasid ennast äärmuslasteks: “SDE tegi üsna äärmusliku parlamentaarse sammu, esitades eelnõule 50 000 muudatusettepanekut,” kirjutas SDE Jevgeni Ossinovski sotsiaalvõrgustikus Facebook.

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (SDE) esitas Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni (ERJK) likvideerimise eelnõule 50 000 muudatusettepanekut, et takistada selle eelnõu vastu võtmist, vahendab BNS.

50 000 muudatusettepaneku läbi menetlemine võtaks parlamendil ööpäevaringselt töötades umbes aasta. “See pole muidugi füüsiliselt võimalik ja pole muidugi ka meie taotlus. Eesmärk on muuta selle eelnõu seaduseks saamine võimatuks,” kirjutas Ossinovski.

Ossinovski tunnistab seega, et sotsid ei tegele ammugi enam normaalse parlamentarismiga, mis võimaldaks demokraatial, sealhulgas enamusele toetuva riigivõimu põhimõttel töös realiseeruda. Ehk siis tahavad sotsiaaldemokraadid parlamenditöö kinni jooksutada ja revolutsionääride kombel hoopis tänavatel möllu teha – ilmselt ajas USA-s nähtu suu vesiseks.

Demokraatlikus riigis tunnistab opositsioon oma kaotust, kui neil pole parlamendis jõudu midagi ette võtta. Sotsid aga tahavad, et vähemus saaks iga hinna eest oma tahtmise, juhtugu seejuures mis iganes.

Keskerakonna poliitik Tõnis Mölder ütles Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni (ERJK) likvideerimise eelnõule tehtud 50 000 muudatusettepanekut kommenteerides, et see näitab sotsiaaldemokraatide meeleheitel olekut.

Sama šõud tegi varem ka Reformierakond, kes lisas pensionireformi eelnõusse tuhatkond täiesti sisutut muudatusettepanekut, tõestades oma tegevusega veenvalt, et neil ei ole Eesti elu paremaks muutmiseks mitte ühtki ideed. Tühjade parandusettepanekutega tahetakse kulutada Riigikogu aega ja maksumaksja raha, seda nii sotside kui RE poolt.