Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Abdul Turayle: sa pole enam Eestisse oodatud, sest me ei vaja väljastpoolt tulevaid ühiskonna lõhestajaid 

-
04.09.2019
Abdul Turay on mees, kes oskas ennast vähemalt osale eestlastest ebameeldivaks ja Eestile tarbetuks muuta.
© Scanpix

Uued Uudised võtavad rahuloluga vastu Eesti Päevalehe sõnumi sellest, et skandaalne Abdul Turay pühkis Maarjamaa tolmu jalgadelt.

Asi pole mitte selles, et Turay on must, vaid selles, et ta on ülbe maailmakodanik, kes kippus eestlasi õpetama, kuidas elada. Mehe ülbust kinnitab ka EPL-ile antud intervjuus kõlanud ütlus: “Minu töökoht oli mõttetu ja mu tööandja tarbetu.”

Rahvuskonservatiivid hindavad välismaalasi, kellega saab rääkida eesti keeles, Turay polnud selle äraõppimiseks võimeline. Lisaks sellele hävitas mees Eesti mainet, pildudes näiteks Soome meedias rassismisüüdistusi.

Miks peaks EKRE Turayd hea sõnaga meenutama, kui neegerpoliitik kasutas sõnu: “EKRE ei ole lihtsalt harilik parempoolne populistlik erakond, vaid paneb parempoolsed populistlikud erakonnad piinlikkust tundma./../ Nad on nagu parempopulistide küljes rippuvad parasiidid, lihtlabased fašistid.”

Parafraseerides: “Turay ei ole lihtsalt globalismi ja multikultuursust propageeriv tolgus, vaid ennast täis lihtlabane parasiit, kes kolab maailmas oma nina igale poole toppides ringi!” Tema töötamine Tallinna linnavalitsuses on näide, milline ei tohiks olla tööjõupoliitika, eriti sisserändajate osas – Tallinnat juhtima leiab kümneid kordi kompetentsemaid inimesi küllaga ka Eestist, selleks pole vaja Turaysid importida.

Uued Uudised on oma seisukoha juba ammu välja öelnud: “Mitte EKRE ei õhuta võõraviha, vaid siia kolinud ülbed ja põlisrahva vastu lugupidamatud juurtetud välismaalased, kes sooviksid kõiki maailmakodanikeks kujundada ja võtavad endale õiguse kohalikke õpetada, on ise põhjuseks, miks põlisrahvad tulevad tänavatele, et öelda: “Migrants not welcome!””

EPL kirjutab: “Pärast Tallinna palgalt lahkumist viibib Abdul Turay oma sünnimaal Suurbritannias.” See paneb veelkord Brexitit toetama, sest nii ei pääse Turay Briti saartelt mujale Euroopasse segadust korraldama.