Abdul Turayle: sa pole enam Eestisse oodatud, sest me ei vaja väljastpoolt tulevaid ühiskonna lõhestajaid 

Eesti,
©Scanpix
Abdul Turay on mees, kes oskas ennast vähemalt osale eestlastest ebameeldivaks ja Eestile tarbetuks muuta.

Uued Uudised võtavad rahuloluga vastu Eesti Päevalehe sõnumi sellest, et skandaalne Abdul Turay pühkis Maarjamaa tolmu jalgadelt.

Asi pole mitte selles, et Turay on must, vaid selles, et ta on ülbe maailmakodanik, kes kippus eestlasi õpetama, kuidas elada. Mehe ülbust kinnitab ka EPL-ile antud intervjuus kõlanud ütlus: “Minu töökoht oli mõttetu ja mu tööandja tarbetu.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Rahvuskonservatiivid hindavad välismaalasi, kellega saab rääkida eesti keeles, Turay polnud selle äraõppimiseks võimeline. Lisaks sellele hävitas mees Eesti mainet, pildudes näiteks Soome meedias rassismisüüdistusi.

Miks peaks EKRE Turayd hea sõnaga meenutama, kui neegerpoliitik kasutas sõnu: “EKRE ei ole lihtsalt harilik parempoolne populistlik erakond, vaid paneb parempoolsed populistlikud erakonnad piinlikkust tundma./../ Nad on nagu parempopulistide küljes rippuvad parasiidid, lihtlabased fašistid.”

Parafraseerides: “Turay ei ole lihtsalt globalismi ja multikultuursust propageeriv tolgus, vaid ennast täis lihtlabane parasiit, kes kolab maailmas oma nina igale poole toppides ringi!” Tema töötamine Tallinna linnavalitsuses on näide, milline ei tohiks olla tööjõupoliitika, eriti sisserändajate osas – Tallinnat juhtima leiab kümneid kordi kompetentsemaid inimesi küllaga ka Eestist, selleks pole vaja Turaysid importida.

Uued Uudised on oma seisukoha juba ammu välja öelnud: “Mitte EKRE ei õhuta võõraviha, vaid siia kolinud ülbed ja põlisrahva vastu lugupidamatud juurtetud välismaalased, kes sooviksid kõiki maailmakodanikeks kujundada ja võtavad endale õiguse kohalikke õpetada, on ise põhjuseks, miks põlisrahvad tulevad tänavatele, et öelda: “Migrants not welcome!””

EPL kirjutab: “Pärast Tallinna palgalt lahkumist viibib Abdul Turay oma sünnimaal Suurbritannias.” See paneb veelkord Brexitit toetama, sest nii ei pääse Turay Briti saartelt mujale Euroopasse segadust korraldama.

One commentOn Abdul Turayle: sa pole enam Eestisse oodatud, sest me ei vaja väljastpoolt tulevaid ühiskonna lõhestajaid 

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused