Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Agressiivsed vähemused hauvad maailma vallutamist – Linnar Priimäele tuginedes

-
25.05.2019
Kõik see on maitsev, kasulik, hea ja mõnus… kuid ei tohi muutuda kohustuslikuks.
© Martin Ahven/Õhtuleht

Kultuurikriitik Linnar Priimägi tõi Postimehes teravalt välja selle, kuidas vähemused agressiivset agendat ajavad – võttes seejuures aluseks ründavad veganid.

Äärmustaimtoitlased pole selles rivis ju ainukesed – geiagenda pealetung on kestnud juba aastakümneid ja nad on väga palju ka saavutanud, sest suuremas osas liberaalsest maailmast on homofoobia lausa kuriteoks kujundatud, sealhulgas ka lihtne vastumeelsus samasooliste pealetükkivusele.

Veganid kordavad sama mustrit – algul tullakse nö kapist välja ja tutvustatakse ennast; siis soovitakse oma erilisusi igapäevaseks muuta; järgmisena nõutakse, et kõik arvestaksid oma tegemistes nende soovidega; ja viimaks nõutakse, et kõik peaksid nende suunitlusi kõige õigemateks või muidu… Täpselt sama tee on geide puhul juba viimases staadiumis.

Õnneks pole veganid suutnud teadust endale veel allutada, nagu geid, kes on massisurvega pannud teadlased teatama homoseksuaalsuse täielikust normaalsusest. Teaduse ideologiseerimisest räägitakse juba alates 1970. aastatest, mil Ameerika Psühholoogide ja Psühhiaatrite Liit tunnistas vasakpoolsete survel homoseksuaalsuse normaalseks.

Järgi on nad andnud juba ka rasside erinevuste ning meeste ja naiste erisuste hindamisel – teadlastegi seas levivad jutud sotsiaalsetest konstruktsioonidest meie peades. Pseudoteadus teeb ideoloogilisel survel võidukäiku, sest tuge saavad ka kõik sooneutraalid, transsoolised ja teised hälbed, kes tunnistatakse normaalseteks, senised normaalsed inimesed aga ebanormaliseeritakse.

Veganite toitumisstiili on õnneks paljud arstid eriti laste jaoks lausa ohtlikuks kuulutanud ja kuni üldsuse poolt autoriteediks peetav teaduslik meditsiin nende selja taha ei lähe, on marutaimtoitlaste käed seotud. Kindlasti aga jätkavad nad nende teadlaste survestamist, kes hakkavadki kõigest loomsest loobumist heaks kiitma.

“Veganluse pealetung toitumisalases teabes on aktiivne ja agressiivne,” registreerib Ekspressis piimateadlane Tiiu-Maie Laht. Ja paljastab veganite eesmärgi: noorte mõtte- ja tarbimisviisi muutes tehakse nad tasapisi paljunemisvõimetuks, kirjutab kultuurikriitik Linnar Priimägi. (Postimees)

Linnar Priimägi toobki välja veganite hullumeelsed eesmärgid: täielikult veganpoed, noorte inimeste väärtushinnangute, mõtte- ja tarbimisviiside muutmine, liha kõrvalesurumine toidumaailmast ja riiklike toitumisprogrammide kujundamine veganlikeks – täielik pealetungistrateegia!

Nagu geiagenda toob kaasa laste sündivuse vähenemise, sest samasoolised ju oma lapsi ei saa, nii on ka veganlus suunatud Maa rahvastiku vähendamisele. Linnar Priimägi edastab: “Kui vitamiinide varud (sh B12), asendamatud rasvhapped ja mikroelemendid saavad otsa teismeeas, siis pidurdub sooline areng. Murdeeas tütarlaps, kes on vegan, ei pruugi täisealisena saada lapsi. Muutused organismis on pöördumatud: kui kolmekümneselt mõtlema hakata, et nüüd hakkan normaalselt sööma ja lapsi muretsema, siis on rong läinud,» lõpetab doktor Laht (Eesti Ekspress 20.03.2019)”

Nii et mitte miski ei juhtu siin maailmas niisama. Ilmselt on oodata üha uute agressiivsete vähemuste esilekerkimist ja mida edasi, seda perverssemad need on: juba räägitakse insestia, nekrofiilia, pedofiilia ja muude selliste räiguste normaalsuseks muutmisest. Seetõttu on hädavajalik nende tegevuse tõkestamine ja siin maksab reegel – kui see häirib inimeste moraalset ja eetilist meelt, siis tuleb pseudovabadustele karm piir panna ja deemonid põrgusügavustesse tagasi saata.

Taimtoitlus on normaalne, kuni inimesed tegelevad iseendaga. Kui nad hakkavad seda teistele peale suruma ja nõudma neilt enese eelistuste muutmist, on see agressiivne ja kuritegelik ning demokraatia- ja seadusvastane. Sealtmaalt olgu nende vabadustel lõpp, sest nad kipuvad teiste oma kallale.

Allikas: Postimees