Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Anastassia Kovalenko lahkub sotside ridadest, andes allakäinud partei pihta turmtuld

-
02.06.2020
Anastassia Kovalenko lahkub sotside ridadest, andes allakäinud partei pihta turmtuld

Tallinna linnavolikogu liige Anastassia Kovalenko teatas, et astub Sotsiaaldemokraatlikust erakonnast välja.

“Juba terve aasta hämmastavad mind näited täielikust ideoloogia ja väärtuste puudumisest, mis on asendatud konfliktide otsimise ja poliittehnoloogiaga,” kirjutas Kovalenko oma sotsiaalmeediakontol.

“Nagu selgus, saavad sotsiaaldemokraadid endale lubada tallinlaste jagunemist rahvuslikel alustel Nõmme ja Lasnamäe elanikeks. Meil polnud häbi rünnata naisi, valimata sõnastust, olgu tegemist kas abilinnapea või endise parteikaaslasega,” sõnas ta.

Kovalenko ütles, et epideemia alguse ja eriolukorra keerulist aega kasutati maksimaalselt ära poliitilise kasumi teenimiseks, mitte ühiskonna konsolideerimiseks.

“Sisulise arutelu asemel kõlas valimatu kriitika kõigi linnavalitsuse algatuste suunas, lisaks torkas ebameeldivalt silma soov linnavalitsuse lahendusi esitleda meie initsiatiivina. Ettepanekuid ja kriitikat kõlab nii palju, et ilmseid vastuolusid enam ei märgata,” kirjutas Kovalenko.

“Enam pole selge, kelle huvide eest erakond seisab. Kui me sõnades soovime aidata kõiki, siis tegelikkuses on loosung “igaüks loeb” muutunud arusaamaks, et ei loe keegi.”

Kovalenko sõnul ei ole tal plaani ühegi teise erakonnaga liituda, aga ta jätkab tööd Tallinna linnavolikogus.