Andri Arula absurd ehk kuidas lahtisest uksest sisse murda

Eesti,
©Tiina Kõrtsini/Õhtuleht
Lahtistest ustest sissemurdmine muutub vasakliberaalidele kombeks. Pilt on illustratiivne.

Olukord aborditeemal läheb üha mõistusevastasemaks ja sellele on oma absurdse osa lisanud ka keegi ettevõtja Andri Arula.

Too tegelane kirjutab, et Varro Vooglaiu maailm olevat mustvalge ja tõstatab üles küsimuse, et mis saab siis kui teie abikaasa, tütar, õde või ema vägistatakse – kas ka siis peate aborti mõrvaks? Oma arvamusele Delfis lisab ta õõvastava pildi: kujutlege ette, et teie lähedane tuleb verisena ja läbipekstuna koju…

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Selline küsimuse tõstatus on juba iseenesest haige. Kõigis aborditeemalistes vaidlustes, sealhulgas ka rahvuskonservatiivide programmis, on just see variant kirjeldatud ühena neist, mil abort on õigustatud. Arula murrab sisse lahtisest uksest.

Vägistamine on julm tegu ja just rahvuskonservatiivid on nõudnud nii pedofiilia kui ka teiste raskete kuritegu osas karmimaid karistusi. Ainult et abortide põhiosa moodustavad ikkagi juhtumid, kus hooletusest tekib “tööõnnetus” või ei kasutata kaitsevahendeid üldse, ja siis lahendatakse “probleem” arsti juures.

Selline arulalik mõttelaad aga on praegu vasakliberaalidel sisse programmeeritud – minna üldise idee vastu ühega eranditest. EKRE abordivastane programm pole aga suunatud isegi mitte nende keelamisele, vaid riigi rahastuse vähendamisele hooletusest tekkinud rasestumiste katkestamisel, samuti nõustamistöö tõhustamisele.

Teemaväliselt tasuks meenutada, et just sellist taktikat kasutati EKRE algatatud hümniseaduse puhul, kus riigi tähtsaima meloodia seadusesse kinnistamist hakati tõrjuma absurdiväidetega, nagu sunniks hümniseadus inimesi ratastoolist tõusma ja sünnipäeval koduseinte vahel hümni laulmiseks ametnikult luba küsima.

Delfi kasutab ära iga absurdi ja lühiajalise kuulsuse saab igaüks, kes aitab neid levitada.

Allikas: Delfi

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused