Koroonakriisi argipäev Narvas: inimesed püüavad kahekaupa kala ja rebane ületas piiri

Eesti, Varia,
- Updated
©UU

Pärast Saaremaad on koroonaviiruse puhangu tõttu murepilved kogunenud Ida-Virumaa, kus mõne päeva eest kasvas nakatanute arv.

Räägitakse palju sellest, et suur osa idavirulasi elab teises infoväljas ning meie juhised ei jõudvat kohale, mistõttu ollakse näiteks närvas end ja teisi hoides ükskõiksemad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siiski, pärast eelmisel nädalal Ida-Virumaal toimunud järsemat koroonaviirusese nakatumise juhtumite arvu kasvu, on uue nädala esimestel päevadel juurde tulnud vaid üksikud positiivseid proove.

Uued Uudised käis eile Narvas ning veendus, et tegelikult ei erine sealne elu sugugi mõnest teisest piirkonnast.

Ilusal päikselisel päeval jalutasid inimesed küll tänavatel ja jõeäärsel promenaadil, kuid suuri kampasid ei olnud näha – ikka käidi kahekaupa ja teistest parajat distantsi hoides.

Silma jäid mõned üksikud kevadpäikese käes peesitajad, paar meest õnge viskamas, mõni viskas ka viina, aga ikka kahekaupa.

Mõned inimesed kandsid maski, mõned mitte. Oli näha ka politseipatrulle, üks neist kontrollis eriolukorra korralduste täitmist promenaadil.

Üks huvitav asi, mis silma torkas oli küll: samal ajal kui piirisild oli autodest tühi, liikus meie piiripunktist läbi Narva kesklinna poole üks kidur rebane. Kas tegu oli külalisega Venemaalt, ei oska öelda, kuid loomade aktiivsuse tõusu on täheldatud ka mujal ajal, mil linnades on inimtegevus vaiksemaks jäänud.

 

One commentOn Koroonakriisi argipäev Narvas: inimesed püüavad kahekaupa kala ja rebane ületas piiri

  • Avatar

    vaadakem ka et kui palju n6udsid elusid eelmiste aastate gripp. Eesti kodumaine gripp on tunduvalt hullem kui see misiganes karoona. Kuid selle erinevusega et sellest ei tehta sellist poleemikat ega panda terveid riike garantiini iga kord kui Eestis on gripihooaeg. 🙂 Ning kui see viirus t6esti nii hull oleks, siis ei oleks USA ajamas et “oh ei tee meie karantiini, sest see kahjustaks me majandust ju!”. Ning ei oleks poliitkorrektsuseks ruumi et jätkata endistviisi “varjupaigataotlustega”, inimkaubandusega.

    Samal ajal… pangad riisuvad kokku pankrotivarasid. USAs ja Hawail on pettus,ning nyyd jääb siis lugeda üle et kus kohas veel on sarnased situatsioonid — et uudistes valetatakse öeldes et ollakse ülekoormatud, tegelikult mitte midagi ei toimu ja on lage plats.
    https://www.youtube.com/watch?v=umi5Un7F5ZU&fbclid=IwAR1UhsypZNeyxKU7nCbPeaeCz_KNh9djWAKOjEsctrT39oupIQ1nVzjYHZM&app=desktop

    et on vaid 2..3 kes tulevad kohale, pole mingit “massikaost”. USA kliinikus näidatud videol6ik oli tegelikult Itaalias toimunu paar nädalat varem.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused