Asjalik muutus Eesti välispoliitikas: seksuaalvähemusi enam ei propageerita

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Britid lubavad oma riigilipu kõrval homoplagul lehvida.

Välisministeerium saatis hiljaaegu Eesti diplomaatidele suunised, et nad ei kirjutaks Eesti Vabariigi nimel enam seksuaalvähemuste toetusavaldustele alla.

Samal ajal kasutavad mõned riigid diplomaatilist teenistust selleks, et seksuaalvähemusi propageerida. Välisminister Urmas Reinsalu sõnul ei ole Eesti välispoliitika prioriteet teha teistes EL-i pealinnades mingisuguseid poliitilisi seisukohti, mis puudutavad erinevaid seksuaalreforme nendes riikides.

Sven Mikseri välisministriks olles muutus välisministeerium geiagenda hääletoruks, kuid nüüd on sellega lõpp. Homoseksualismi propageerida on keelanud ka USA välispoliitilised ametkonnad.

Välisminister Urmas Reinsalu ütles esmaspäeva õhtul rahvusringhäälingu saates “Välisilm” antud usutluses, et Eesti ei pea pidevalt käituma selle järgi, mida meist arvatakse ega pea kogu aeg tõestama kõigile midagi. Reinsalu märkis ka seda, et Eesti valitsus kvoodipõgenike vastuvõtmist ei toeta.

Uued Uudised toetavad uusi tuuli Eesti välispoliitikas: vähemuste propageerimine pole välispoliitika osa. (BNS-UU)

Kommentaarid

One commentOn Asjalik muutus Eesti välispoliitikas: seksuaalvähemusi enam ei propageerita

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused