Austria väitel käib inimkaubandus ka ülikoolide kaudu — kuidas on lood Eestis?

Eesti,
- Updated
©Sander Ilvest/Postimees
Neegerillegaalid on nii Eestis kui ka kogu Euroopas suur probleem.

Maailm on pisut paremaks muutunud, sest rändekriis on poliitkorrektsuse veidi varju surunud.

Täna tundub juba uskumatu, et veel kolm aastat tagasi oli Taavi Rõivase valitsuse, Salliva Eesti ja peavoolumeedia pealesurutav sõnum pagulaste ahastamapanevast olukorrast lausa riiklik poliitika. Praegu on juba täiesti avalikud ka need tohutud negatiivsed tulemid, mille toovad kaasa ebaseaduslikud migrandid — ja üle Vahemere käiv paadivedu on negatiivne viimse kui momendini.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

ÜRO Pagulaste Ülemvoliniku Ameti (UNCHR), Europoli ja Interpoli andmetel teenivad kurjategijad ebaseadusliku sisserände toetamise ja inimeste smugeldamisega ainuüksi Euroopas viis kuni seitse miljardit eurot aastas, kirjutab Postimees Austria saatkonna ja Ungari Instituudi korraldatud inimkaubandusteemalisel konverentsile tuginedes. Rahvusvaheliste inimkaubitsejate kasumid on hiigelsuured, jäädes hinnangute järgi maha vaid organiseeritud kuritegevuse ning narko- ja relvakaubanduse omadest.

Üle piiri veetavad migrandid maksavad neile kuni 15 000 eurot iga inimese ja katsetuse kohta, üksikjuhtudel ka 30 000 – 40 000 eurot. See raha tuleb neil Euroopas tagasi teenida enamasti kas uimastikaubanduses, prostitutsioonis või lihtsatel töökohtadel restoranides, kohvikutes või põllumajanduses.

Järgnev info aga puudutab otseselt ka Eestit, kes on ülikoolide kaudu Tallinna neegreid täis vedanud. Nimelt ütleb Postimehe artikkel Austriale toetudes, et inimkaubandusest ei jää puutumata ka ülikoolid. Näiteks kui ühest riigist Austriasse tulijate seas oli mõne aasta eest 200 tudengit, siis nüüd on neid 5000. Kraad antakse ainult 47-le, ülejäänute puhul on tegu viisapettustega: tudengitena tuleb riiki hulgaliselt inimesi, kes asuvad tööle prostituutidena.

Meil pole mingit alust arvata, et Eestis tudengiimpordiga lood teisiti on, sest ka siin migrandisõbralikkus riikliku poliitika aluseks kujundatud ning tööjõuvajadus rahvastikku ümber kujundava sisserände heakskiidu teenistusse rakendatud.

Eesti sallivkogukond läheb selle peale kahele jalale püsti — kuidas te julgete väita, et need tublid tehnikaülikooli ühikates elavad neegrid on valetajad? Aga meil on ka PPA poolt seadusrikkumistelt tabatud neegriimportija Euroülikool, kelle vastuvõtupraktikas leiti ilmselgeid valede inimeste ületoomise märke, ning kuriteokahtlustuse saanud Kevin Zibilamene ja Edmond Otang Eboti. Kui Eestis käib lisaks ka mastaapne rahapesu läbi võõrpankade filiaalide, siis võib eeldada, et globalismile avatud Eesti on külge saanud ka kõik selle hädad. Aafriklased Tallinna tänavatel on selle silmnähtav tõestus.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused