CVKeskus paljastab reaalsuse: maasikakorjajaks kandideerib üle 100 inimese ametikohale

Eesti,
©Uued Uudised
Maasikad

Kui viimasel ajal on kõlama jäänud maasikakasvatajate mure, et võõrtööliste puudumisel napib neil töökäsi, siis CVKeskuse statistika näitab hoopis, et maasikakorjaja ametikohale kandideerib suisa üle 100 inimese.

Enim tahetud hooajaline töö on praegu maasikakorjaja ja põllutööline – antud ametikohale laekub keskmiselt 116 kandideerimisavaldust. Teine populaarseim hooajatöö on aiandustööline, kuhu kandideerib keskmiselt 83 tööotsijat. Hooajatööde populaarseima ametite esikolmikusse mahub ka lehekandja 44 kandideerimisavaldusega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Üle 40 CV laekub ka suvehooaja klienditeenindajate  ja farmitööliste tööpakkumistele. Lisaks on populaarsed suvereporteri ja aedniku ametikohad, kuhu kandideerib keskmiselt vastavalt 27 ja 21 tööotsijat.

Marjakulleri töökohale on konkurents veidi väiksem ja keskmiselt kandideerib tööpakkumisele 19 tööotsijat. Ka traktoristi tööpakkumiste vastu on huvi mõnevõrra väiksem ja sellele ametikohale kandideerib keskmiselt 15 inimest. Ühele vetelpäästja ametikohale kandideerib keskmiselt seitse tööotsijat.

„Hooajatööde puhul on väga oluline, et tööandja tooks tööpakkumisel selgelt välja pakutavad tingimused. Näiteks on 38 protsendil hooajalistest tööpakkumistest avalikult välja toodud palganumber, mis lihtsustab värbamist ja aitab kiiremini leida sobivaid hooajalisi töötajaid,“ kommenteerib CVKeskus.ee turundusjuht Henry Auväärt. „Maasikakorjaja ametile pakuvad tööandjad kuu keskmiseks teenistuseks palka alates 600 kuni 1200 euroni, kuid leidub ka suuremaid palgapakkumisi.“

Kokku on praegu CVKeskus.ee tööportaalis üle 100 hooajalise tööpakkumise. (BNS)

9 commentsOn CVKeskus paljastab reaalsuse: maasikakorjajaks kandideerib üle 100 inimese ametikohale

 • Avatar

  Kui kellelgi just paranormaalseid võimeid pole siis ta näeb orjapidaja põllul seda 600 euri nagu siga oma kõrvu. Asi selles, et korjaja töökiirus ja efektiivsus sõltub otseselt kasvatusmeetodist , korje organiseerimisest ja muust. Et siis kogu kasvatusprotsess tuleb niimoodi organiseerida, et korjajal oleks võimalus kiirelt ja palju korjata. Meie orjapidajatel on taimed poolemeetriste vahedega, pole vahendeid ega süsteemi marjade transportimiseks ning kogu tööprotsess on rajatud 10 euri päevas saavatele õnnetutele kel kuhugile minna pole.

  • Avatar

   Kas saaksid avaldada, millisest allikast sa kogu oma tarkuse ammutad, alates meditsiinist lõpetades maasikakasvatusega? Tehnika on ka selge, nii nõuka- kui kaasaegne.
   Sinusuguse geniaalse eest peavad küll kõik tänulikud olema. Hunt Kriimsilm kohe!
   Kas sulle endale su jutt põdur ei tundu?
   Ja taas- avalikusta, kus 10 EUR eest päev otsa rabatakse? Mingis Aafrika riigis, kus saab 100 eest juba kitsekarja osta?

 • Avatar

  Katsun kuidagi arusaada kuidas selle tulemuseni jõuti. Ehk on artikli kirjutaja siin abiks ning aitaks kuidagi tegelikusele lähemale. Ehk siis ei leia kuidagi võimalust jõuda nende väidetini mida artiklis mainitakse. CVkeskus muide ei vahenda töökuulutusi ainult Eestisse ning seega ei saa võtta seda fakti nii või naa tõe pähe.

 • Avatar

  Kahjuks ei ole siin kirjas, mitu vakantset maasikakorjaja kohta välja pakuti. Ei usu, et neid oleks olnud tuhatkond, sest siis oleks pidanud kandidaate olema sadu tuhandeid (igale kohale sada). Kui aga arvestada, et mitut ukraina orja (tuhatkond) tahetakse maale tuua , siis tekib veel üks küsimus…

  Aga kui pakuti (piltlikult) tööd kolmele maasikakorjajale ja kandidaate oli kolmsada, siis on kõik õige. Samas ka selge – ülejäänud otsivad orje.

 • Avatar

  Küsiks nüüd neilt küsijatelt (nt. hr. Kruuse, kes järjepidevalt peaministrilt uurivad “Mis te ütlete neile maasikakasvatajatele, kelle saak põllule jääb?), et Mida ütlete maasikanoppijateks kandideerivatele tuhandetele inimestele, kellele vastatakse: me ei taha teid, me ootame ikka ukrainlasi? Kuidas on opositsioon seisnud oma inimeste eest? Nüüd, kui kõik “eestlane ei tule!” argumendid on maas ja teil, maasikakasvatajad, on kandidaate jalaga segada, lõpetage virin ja riisuge koor, saate parimad Inimesed (mitte orjad) ja pidage meeles: kes ei austa iseennast, seda ei austa ka teised

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Keegi valetab ropult,keegi teine võimendab seda aga tahaks kuulda tõde ! Kellel siis on tegelikult õigus ?

 • Avatar
  Üleujutus

  Ma ei mõista. Nagu ma aru saan, on juba tükk aega igaltpoolt kuulda appikarjeid- pole maasikakorjajaid!
  Samal ajal on CVKeskuses üleujutus maasikakorjajaks kandideerijatest. Kas CVKeskus oli andmed salastanud ja alles nüüd paljastas tõe, või ei osanud /tahtnud seni keegi küsida?

  • Avatar

   See on puhas propaganda opositsiooni poolt, kes töötab koos oma sissesöödetud ajakirjandusega. Tõest on asi väga kaugel. Eestis on kombeks, et nendest asjadest, mis koalitsiooni võiks positiivses valguses näidata, lihtsalt ei räägita ja võimendatakse plära, st iga hinna eest püütakse destabiliseerida olukorda. Tuleb lihtsalt säilitada terve mõistus.

  • Avatar

   On CV keskuses üleval tõesti ammu olnud,ka maasikakasvatajate kodulehel,kes tõesti soovib see ka läheb tööle,palk on muidugi iseasi.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused