Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti 200 asutajaliige lahkub parteist: “Tänaseks on see erakond täpselt selline, mille vastu me algusest peale seisnud oleme”

-
21.08.2023
Kaldpind. mida mida mööda Eesti 200 nimeline globalistlik poliitiline projekt on peale valimisi alla libisenud, võttis veelgi järsema nurga.
© Eesti 200 FB

Tallinna linnavolinik ja ettevõtja Liina Normet lahkus erakond Eesti 200 ridadest.

“Pärast põhjalikku kaalumist olen otsustanud, et erakond Eesti 200 pole enam see ühendus, mille asutamisel ma osalesin ning mis jagaks minuga samu väärtusi,” selgitas Normet.

“Seetõttu astusin täna välja nii erakonnast kui ka Tallinna volikogu Eesti 200 fraktsioonist,” ütles ta.

Normet ei pea võimalikuks jätkata, sest pärast eelmise juhatuse valimist on juhtimine vastuolus kõikide tema väärtustega.

“Me asutasime selle erakonna, et teha asju teisiti, ausalt ja puhtalt. Me olime algusest peale vastu kuluhüvitiste kasutamisse, katuserahade jagamisel jne, kuid tänaseks on see erakond täpselt selline, mille vastu me algusest peale seisnud oleme! Kui alustasin aktiivsemalt poliitikas tegutsemist, teadsin ütlemist, et poliitika on räpane, väga hästi. Kuid et see nii räpane on, seda on mulle viimased aasta aega Eesti 200 ridades elavalt õpetanud,” nentis ta.

“Eesti 200 tähelend jääb ilmselt üheks valimistsükliks, sest kui kiiresti midagi ette ei võeta, siis enamus haritud inimesi sellest erakonnast ka lahkub! Usun, et joogid autosse E200 moodi, parkimislubadega sahkerdamine, fiktiivsed ametikohad, seaduse piiridega mängime, huvide konfliktid jne ei sobi paljudele selle erakonna liikmetele,” selgitas Normet.